Söz Dizisi 30. Bölüm Fragmanı Özeti 29 Ocak Pazartesi (Star Tv)

Star tv de devam eden pazartesi Söz 30. bölüm fragmanı ve özeti 29 ocak pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Söz dizisi yeni bölümünde Yavuz timi korumak adına gizlice mücadele etmeye başlar. Yavuz’u takip eden birileri İstanbul’da ona saldırarak kaçırmak isterler ancak zor da olsa mücadele ederek kendini korumayı başarmıştır.

Yavuz babasının Agah olmasından dolayı hem örgüt tarafından hem de istihbarat tarafından adeta fişlenmiştir.
Bu durum hem arkadaşlarını hem de kendi hayatını etkilemektedir. Bu sebeple timin dağılmaması Yavuz’un alacağı karara bağlıdır. Hafız ise adeta hayatından vazgeçmektedir.

Çünkü füzeleri yok etmek için önemli bir operasyonda hayati bir karar vermek üzeredir. Tüm arkadaşlarının hayatı Hafız’ın füzeler ile ilgili vereceği karara bağlıdır. Hafız füzeleri patlatarak arkadaşlarını kurtaracak mı? Bu arada yabancı büyükelçilerin verdiği destekle füzeleri ele geçiren Çolak ele geçirdiği bu kodlar sonrasında füzeleri ateşlemeyi başarır.

Füzelerden birisi Karabayır’ı vurmak için harekete geçirmiştir bile. Çolak’ın gönderdiği füze Karabayır’ı vuracak mı yoksa havada imha mı edilecek? Çolak’ın elindeki diğer füzeler tim tarafından ele geçirilecek mi? İzleyip göreceğiz. Söz yeni bölümü ile 29 Ocak pazartesi akşamı Star tv de kaldığı yerden devam edecek.

Söz Dizisi 30. Bölüm Fragmanı 29 Ocak Pazartesi (Star Tv)

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.