Söz Dizisi 41. Bölüm Ben giderim adım kalır Dostlar beni hatırlasın şiiri sözleri

Söz Dizisi 41. Bölüm Ben giderim adım kalır Dostlar beni hatırlasın şiiri sözleri ile yine Hafızın ardından cenaze töreni de oldukça buruk oldu. Şehit olarak söz dizisinden ayrılan hafız geri gelmeyecek elbette ancak sevenlerini oldukça üzdü. Sevilen bir isim olduğu için dizide de bir şehit töreni tertip edildi ve uğurlandı Hafız.

Söz Dizisinin 9 nisan pazartesi günü yayınlanacak olan 41. Bölüm fragmanında Şehit olan Hafızın ardından yapılan tören gösteriliyor. Tören sırasında Aşık Veyselin meşhur şiiri Dostlar Beni hatırlasın şiiri okunuyor. Şiiri kim okuyor dersiniz? Söz son bölümde Ben giderim adım kalır Dostlar beni hatırlasın şiirini ve sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Söz Dizisi 41. Bölüm Ben giderim adım kalır Dostlar beni hatırlasın şiiri sözleri

Ben giderim adım kalır
Dostlar beni hatırlasın.
Düğün olur bayram gelir
Dostlar beni hatırlasın

Can kafeste durmaz uçar
Dünya bir han, konan göçer
Ay dolanır yıllar geçer
Dostlar beni hatırlasın

Can bedenden ayrılacak
Tütmez baca yanmaz ocak
Selam olsun kucak kucak
Dostlar beni hatırlasın

Ne gelsemdi, ne giderdim
Günden güne arttı derdim
Garip kalır yerim yurdum
Dostlar beni hatırlasın

Açar solar türlü çiçek
Kimler gülmüş kim gülecek
Murat yalan ölüm gerçek
Dostlar beni hatırlasın

Gün ikindi akşam olur
Gör ki başa neler gelir
Veysel gider adı kalır
Dostlar beni hatırlasın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi 41. Bölüm Ben giderim adım kalır Dostlar beni hatırlasın şiiri sözleri (1 Yorum)

  1. Hayırlı Akşamlar Dizi Ailesi Ve Dizi Sevenler Söz Dizisi Veten Uğrunda Hafiz Adını Daşıyan Sayı Hesabı Bilinmez Milyonlarça Şehidimiz Var Hafiz Veten Uğrunda Şehid Olsada Kehramanlığı Bütün İnsanlarda Xatiresi Kaldı Şehidlerimiz Her Zaman Xatirelerde Hafiz Kimi Kehramanlar Heç Zaman Veteni Terk Etmir Onların Ruhları Melekler Terefinden Her Zaman Alkışdanır Veten Her Zaman Şehidlerimiz Xatırlar Heyatımızda Hafiz Adını Ve Hekiketlerini Daşıyan Gerçek Şehidlerimiz Var Bu Gerçek Şehidlerimizden Biri Elyar Eliyevdi Şehidliyin Zirvesine Kalxdı Gözünü Kırpmadan Ermeni Terolistlerinin Üstüne Getdi Karşısında Sadeçe Veteni Korumak Var İdi Hafiz Kimi Kehramanlarda Gerçek Kehramanlarımızı Dizide Yaşatır Ve Bizlere Veteni Korumağa Hatırlamağa Çağırır Veten Kehramanları Xatırladığı Üçün Uçalır Milyonlarla Hafizler Elyarlar Vetenin Her Köşesinde Hatırlanır Ve Sonsuza Kederde Hatırlanaçak Torpağlarımızda Hafizler Eliyarlar Uyuyur Bizler Onların Sahesinde Vetende Yaşayırık Gülürük Vetenimizin Bayrağın Şehidler Alkırmızı Yapdı Şehidlerimiz Dastanlar Hekayeler Yaratdı Dostlar İse Xatırladı

Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2018