Söz Dizisi 46. Bölüm Fethi Öldü mü Ölecek mi? (Burak Sevinç) Söz Dizisinden Ayrıldı mı?

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Söz Dizisi 46. Bölüm Fethi Öldü mü Ölecek mi? (Burak Sevinç) Söz Dizisinden Ayrıldı mı? konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Söz Dizisi 46. Bölüm Fethi Öldü mü Ölecek mi? (Burak Sevinç) Söz Dizisinden Ayrıldı mı? hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Söz Dizisi 46. Bölüm Fethi Öldü mü Ölecek mi? (Burak Sevinç) Söz Dizisinden Ayrıldı mı? Söz dizisi 46. bölümünde yine Fethi öldü mü sorusu akıllara geliyor. Söz dizisinde Avcı lakaplı Fethi karakteri görevde olduğunda durduğu viraneye roket atılıyor. Eylem ve Ateş ise tam da onları görecek başka bir viranedeler. Eylem ve Ateş patlamayı görünce şok oluyorlar.

Eylem dışarı çıkmaya kalkışıyor. Eylem’i Ateş durduruyor. Çıktığında anda vurulursun diyor. Ama Eylem Fethi’ye bakmamız lazım ya öldüyse diyerek üzüntüsünü dile getirirken Ateş öldüğüne inanmak istemiyor ve o Avcı ona bir şey olmaz diyor. Ateş Eylem’i durdurabilecek mi? Yoksa Eylem’de Fethi’yi aramak için viraneden çıkacak mı?

Söz dizisi 46. bölümünde Yavuz ve Erdem Yarbay karargahta Fethi’nin Eylemin ve Ateş’in kask kamerasından olanları izlemektedirler. Patlamayı canlı canlı tüm askerlerle birlikte görürler.Erdem Yarbay’a Fethi’ye seslenir. Ateş et ses ver Fethi diye. Ama ses yok malesef… Erdem Yarbay Yavuz ve diğer askerler telaşlanıyor. Fethi şehit olacak mı? Diziye sezon finaline doğru veda eden isim Fethi mi olacak?

Söz dizisinde Avcı lakaplı Fethi şehit olacak mı? Diziden ayrılacak mı? Söz dizisi Fethi’yi canlandıran kişi Burak Sevinç.. Burak Sevinç kimdir? 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu Yıldız Teknik Üniversitesi mezunu olan oyuncu Şirin Kılavuz ile evli. Burak Sevinç kanun, ud, keman ve gitar çalabiliyor.

Burak Sevinç’in ilk rol aldığı dizi 2012 yılında yayınlanan Babam İçin dizisi. Daha sonra Yalan Dünya, Merhaba Hayat, Ben Onu Çok Sevdim, Kurtlar Vadisi Pusu ve Evli ve Öfkeli dizilerinde rol aldı.  Söz dizisinde şimdi Avcu Fethi rolüyle oynamaktadır. Başarılı oyuncu Söz dizisinde ayrılacak mı? Söz dizisinde Fethi ayrılmayacak.. Ayrıldığına dair bir bilgi bulunmuyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2018