Söz Dizisi 76. Bölüm Bitlis’te beş minare Beri gel canan beri gel kim söylüyor sözleri

Söz dizisindeki şarkılar müzikler çok konuşulmaya ve merak edilmeye devam ediyor. Söz Dizisi 76. Bölüm Bitlis’te beş minare Beri gel canan beri gel kim söylüyor çok merak edildi. Söz dizisinin 1 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 76. bölümünde çok farklı bir sesten Bitlis’te Beş Minare isimli türküyü dinleyeceğiz. Söz dizisinin yeni bölümünde çalan Bitlis’te Beş Minare türküsünü kim söylüyor bu şarkının sözleri nasıl ve söz dizisindeki çalan şarkıların videolarını ve müziklerini sizlerle bu sayfada paylaşmayı planlıyoruz.

1 Nisan 2019 Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak olan söz dizisinin 76. bölümünde çalan Bitlis’te Beş Minare beri gel oğlan beri gel, beri gel canan beri gel diye devam eden şarkının sözleri ve söz dizisinin son bölümünde çalan Bitlis’te Beş Minare türküsünün kim tarafından seslendirildiği, söyleyen sanatçının kim olduğu oldukça merak edildi. Çünkü çok farklı bir ses tonu ile izleyicileri adeta yüreğine dokunan bu şarkıyı söyleyen kişi çok merak edildi.

Söz Dizisi Bitlis'te beş minare Beri gel canan beri gel kim söylüyorSöz Dizisi 1 Nisan Pazartesi 76. Bölüm Bitlis’te beş minare Beri gel canan beri gel kim söylüyor

Söz dizisinin 76. bölümü 1 Nisan Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Söz dizisinde yeni bölümde çalan Bitlis’te beş minare beri gel canan beri gel diye devam eden türküyü söyleyen sanatçımız Emre Sertkaya. Emre Sertkaya’nın seslendirmiş olduğu Bitlis’te Beş Minare türküsü oldukça sevildi ve tutuldu. Biz de Bitlis’te Beş Minare diye bilinen bu türkünün sözlerini ve şarkı ile ilgili videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte söz dizisinin 76. bölümünde 1 Nisan Pazartesi günü çalan Bitlis’te Beş Minare türküsünü söyleyen Emre Sertkaya‘nın Bitlis’te Beş Minare şarkı sözleri.

Söz Dizisinde çalan Bitlis’te beş minare Beri gel canan beri gel Sözleri

Bitlis’te beş minare
Beri gel canan beri gel
Yüreğim dolu yare
Beri gel canan beri gel

Söz Dizisi Beri gel canan beri gel türküsü sözleriİsterem yanan gelem
Beri gel canan beri gel
Cebimde yok beş pare
Beri gel canan beri gel

Tüfeğim dolu saçma
Beri gel canan beri gel
Güzelim benden kaçma
Beri gel canan beri gel

Doksan dokuz yarem var
Beri gel canan beri gel
Bir yare de sen açma
Beri gel canan beri gel

Söz Dizisi 76. Bölüm Fragmanı Bitlis’te beş minare Beri gel canan beri gel videosu

Söz Dizisi 76. Bölüm Bitlis’te beş minare Beri gel canan beri gel şarkısının geçtiği video fragmanı izlediniz. Şimdi de merak edenler için Söz Dizisi 76. Bölümde çalan Bitlis’te beş minare Beri gel canan beri gel türküsünü seslendiren Emre Sertkaya’nın sesinden bu güzel türküyü dinleyelim. İşte Emre Sertkaya – Bitlis’te Beş Minare

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2019