Söz Dizisi 79. Bölüm Yavuz Öldü mü? 80. Bölüm Fragmanı Söz Ne Zaman Bitecek

Söz Dizisi 79. Bölüm Analizi 80. Bölüm Fragmanı Söz Ne Zaman Bitecek

Yavuzu tuzağa düşüren Dragan, sıcak saatler yaşanıyor biraz önce SÖZ Dizisinin youtube kanalında ön izleme paylaşıldı. Yavuz ölecek mi dizi ne zaman sezon finali yapacak gibi sorulara cevap vereceğiz. Söz Dizisi yaz sezonun gelmesiyle beraber sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Dijital platform da dizi devam edeceğe benziyor daha net bir bilgi yok ancak dizinin mayıs ayında final yapacağı kesinleşti. 79. bölüm bu akşam ekranlarda olacak bu akşam tabi ki Yavuz ölmez ama nasıl bir senaryo yaşanacak az çok belli oluyor bir anlaşma yapılacak.

Söz Dizisi 80. Bölüm Reytingleri;

Her hafta kendi kanalının en iyi reytinglerine sahip olan Söz dizisinin günlük sonuçlarda ki şanssızlığı Çukur ile aynı günde olması bizce, Çukura rağmen başarılı dizi reytinglerde çok da kötü değil geçtiğimiz haftanın reyting sonuçları aşşağıda;

Söz Dizisi Neden Final Yaptı? 29 Nisan Pazartesi Söz Yok Mu?

Söz dizisinin final haberini daha önce duyurmuştuk, ancak 29 Nisan pazartesi günü Söz dizisinin olup olmadığını merak edenler içleri rahat olsun bu akşam SÖZ dizisi var, Söz dizisi final yapıyor ama yeni sezonda Dijital platform NETFLİX te olacağına dair haberler mevcut o yüzden yeni sezonda televizyon yerine SÖZ dizisinin yeni bölümlerini NETFLİX te izleyebileceksiniz.

Söz Yeni Bölümden Ön İzleme Videosu;

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019