Söz Dizisi Agah Yavuz’un Babası mı? İşte Kanıtları ile baba oğul..

Söz dizisi pazartesi günlerine damga vuran bir dizi olmaya devam ediyor. Söz Dizisi Agah Yavuz’un Babası mı? İşte Kanıtları ile baba oğul Agah ile Yavuzun öyküsü.. Söz Dizisi Agah Yavuz’un Babası mı evet babası daha önce de yazmıştık zaten ama en son fragmanda Yavuzun silah çekmesi ile Agahın tavırları bunu belli etti fazlasıyla..

Söz Dizisi Agah Yavuz’un Babası çıktı: Aslında her şey Büyük beyin Yavuzun dosyasına bakıp dünya küçükmüş demesi ile ortaya çıkmaya başlamıştı. Çünkü o Yavuzun babasının Agah olduğunu biliyordu ve bu sözüyle de bak döndü dolaştı baba oğul karşı karşıya geldi demeye getirdi aslında.

Ayrıca Yavuz babasının origamisini hatırlamıştı. Oğluna mezar yaptıran çolağa içine oğlunu koyarak sürpriz yapmıştı. Kazadan sonra ise köşeye sıkışan oğlunu kurtarmıştı hatırlarsanız. Büyük beye teslim etmesini de anlamışınızdır, hem kendini tahlikeye atmadı hemde Yavuzun canının kurtulmasına neden olmuştu.

Son bölümde ise Yavuzla karşı karşıya gelip Yavuz silahı doğrultunca Gesi bağları türküsünü mırıldıyor. Bu da Yavuzu küçüklüğüne götürdü ve babası olduğunu anlayıp silahı indirecek. Söz Dizisi 25 Aralık Gesi bağları türküsü de çalacak ve Yavuz ile Agahın birbirini tanımasına yardım edecek bu türkü..

Söz Dizisi Agah Yavuz’un Babası mı? İşte Kanıtları ile baba oğul.. hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. Sizce de Agah ile Yavuz baba oğul mu? Yorumlarınızı bekliyoruz… Aşağıdaki resimler ve Fragman son yayınlanan fragmandan alınmıştır.

Ayrıca Söz dizisinin 27. bölümün 2. fragmanı da çıktı. Burada Agah itiraf ediyor arkadaşlar. Böylelikle günler öncesinden söylediğimiz gerçek çıktı.. İşte o fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Agah Yavuz’un Babası mı? İşte Kanıtları ile baba oğul.. (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2017