Söz Dizisi Alper Üstündağ Hangi Rolde Oynuyor Bilgileri Resimleri

Söz Dizisi Alper Üstündağ Hangi Rolde Oynuyor Bilgileri Resimleri… Söz dizisi yeni bölümde yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni oyuncu aslında diziye önceden konuk oyuncu olarak gelmişti. Söz dizisinde daha önce harita sınırındaki Türk Büyükelçiliğinde Polis Özel Harekat Komiseri’ni canlandırmıştı.

Alper Üstündağ televizyon ekranlarında çokça gördüğümüz bir isim. Daha önce birçok adından söz ettiren sinema filmleri ve reklam filmlerinde rol aldı. Daha önce programlara da sunuculuk yapan Alper Üstündağ’ın hayran kitlesi de oldukça fazla.

Söz dizisinde harita sınırındaki Türk Büyükelçiliği’nin Polis Özel Harekat Komiseri rolünü oynayan Alper Üstündağa hayranlarında oldukça olumlu mesajlar gelmiş. Alper Üstündağ fragman yayınlandıktan sonra olumlu tepkiler aldım mesaj yağmuruna tutuldum diyor. Alper Üstündağ’da doğru projede yer almak beni mutlu etti diyerek konuk oyuncu olarak bile mutlu olduğunu belirtti.

Sonrasında seyirciden gelen istek üzerine Alper Üstündağ diziye tekrar dahil oldu. Söz dizisi Alper Üstündağ Komiser rolünde olacak dizideki adını da sizlerle paylaşacağız. Söz dizisi yeni bölüm fragmanı sizlerle konumuzda…

https://www.youtube.com/watch?v=aERAOoYdWzc

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Alper Üstündağ Hangi Rolde Oynuyor Bilgileri Resimleri (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017