Söz Dizisi Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı Marşı Sözleri Videosu 19 Kasım

Söz Dizisi Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı marşı çaldı 19 kasımdaki 60. bölüm fragmanında.. Söz Dizisi Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı Marşı Sözleri Videosu 19 Kasım pazartesi günü sizlerle buluşacak olan dizideki marşı sizlere sunuyoruz. Alay MArşı olarak bilinen bu marş askere gidenlerin bildiği okuyup ezberlediği bir marştır.

Söz dizisi birbirinden güzel bölümlerle ekrana gelmeye devam ediyor. Son bölümde Çolak buzhanede Erdem Yarbayı ve askerlerini rehin almış ve sırasıyla onları tehdit edip en son birini öldürmeye çalışır. Dizinin sonunda Yarbay Erdeme doğru silahını doğrultup ateş eder ve kimi vurduğunu göremesek de birine ateş etmiştir Çolak. Sarı komutan yetişemediği için kahrolmuştur. Söz dizisi 60. bölümde oldukça heyecanlı bir bölüm olacağını gösterdi şimdiden. Fragmanda çalan Annem Beni yetiştirdi Alay marşı olarak bilinen marştır. İşte Söz 60. bölüm fragmanda çalan marş ve sözleri:

Söz Dizisi Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı Marşı Sözleri Videosunu buradan takip edebilirsiniz.

Annem beni yetiştirdi bu ellere yolladı
al sancağı teslim etti, Allah’a ısmarladı
boş oturma çalış dedi, hizmet eyle vatana
sütüm sana helal olmaz saldırmazsan düşmana

Yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun
biz bu yoldan döner isek namus bize ar olsun
ne şereftir ölmek bize bu güzel vatan için
yanar yürek yurt aşkıyla daima için için
Önce sizler için 60. bölüm fragmanını veriyoruz.

19 Kasım 2018 pazartesi günü yayınlanan Söz Dizisi 60. bölümde söylenen Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı Marşı Sözleri Videosunu buradan dinleyebilirsiniz. Alay marşının tamamı için bu videoyu izleyebilirsiniz.. İşte sizler için özel hazırlanmış olan Söz Dizisi Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı Marşı Youtube Videosu:

Söz Dizisi Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı Marşı Sözleri Videosu 19 Kasım 2018 pazartesi gününde çalan şarkı marş hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen sizde..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı Marşı Sözleri Videosu 19 Kasım (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2018