Söz Dizisi Ateş Karabatak Öldü Mü Ahmet Kartal Yaşıyor Mu Öldü Mü?

Söz Dizisi Ateş Karabatak Öldü Mü Ahmet Kartal Yaşıyor Mu Öldü Mü? Söz dizisi en son bölümünde Çolak tüm timi dondurucuya koydu ve Yavuz’u aradı birini tercih etmesini ve onun en sonda öleceğini söyledi. Yavuz ekipten herkesi kurtarmak istedi ama en sona Erdem Yarbay kaldı. Erdem Yarbay vurulacakken Ateş önüne atlıyor ve vuruluyor.

Fragmanda Ateş’in üstüne Türk Bayrağı örtülüyor yoksa Ateş öldü mü? Yavuz bu sefer arkadaşlarını kurtarmaya yetişemedi. Biri vuruldu. Çolak’ın tek derdi Yavuz ve kafasında bıraktığı kurşundur. Söz dizisi yeni bölümünde Yavuz sonunda gelir ve arkadaşlarını oradan çıkarır. Ateş acilen hastaneye kaldırılır?

Ateş kurtulacak mı?  Diğer taraftan eve giren terörist Ahmet Kartal’ı alıp gitti. Ahmet Kartal daha küçücük bir bebek. İmam ve eşinin yıllardır hasretini çektiği bir bebek. Bu yüzden de onlar için çok kıymetli. Ama bir terörist onu alıp gidiyor. Annesi ve babası da çılgına dönüyor. İmam ve tüm ekip Ahmet Kartal’ı kurtarmak için canla başla mücadele ediyor. Ahmet Kartal’ı neden kaçırdılar?

Ahmet Kartal ve Ateş Karabatak ölecek mi? Yeni bölümde neler olacak? Söz dizisinin çok sevilen iki oyuncusu diziden ayrılmayacak umuyoruz.  Fatma mı yoksa Ateş mi öldü?

Dizinin yayınlanan bölümünde; teröristlerin kaçırdığı oğlunu bulmak isteyen Hafız büyük bir oyuna geldi. Teröristin, Hafız’ın eşi Fatma’yı kaçırarak bir terörist gibi giydirip ağzına bağlaması  izleyenleri şoke etti. Bölümün final sahnesinde Hafız’ın terörist zannederek eşi Fatma’yı vurması yürekleri ağza getirdi. Diğer yandan Çolak’ın, Tim ekibine yaptığı baskında ağır yaralanan Ateş’in de akıbeti büyük bir merakla bekleniyor. Yayınlanan 22.bölüm fragmanında ekrana gelen cenaze töreni akıllarda birçok soru işareti bırakmış oldu. Söz’ün 20 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak bölümünde Fatma mı yoksa Ateş’in mi veda edeceği ortaya çıkacak.

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Ateş Karabatak Öldü Mü Ahmet Kartal Yaşıyor Mu Öldü Mü? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017