Söz Dizisi Bahar ve Hafız Öldü Mü Diziden Çıktı Mı 8-15 Ocak

Söz Dizisi Bahar ve Hafız Öldü Mü 8-15 Ocak… Söz dizisi yeni bölümü bir hafta aradan sonra 8 ocak pazartesi günü yayınlanacaktır. Söz dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Bahar apartmandan düşüyor ve Yavuz Bahar diye bağırıyordu? Diğer taraftan da Hafız bir yeraltı bölümüde demir kapağı ateş ederken kapatıyor. Arkadaşları dışarıda kalıyor. O da bu kapalı yeraltında bombayı patlatmayı düşünüyor. Arkadaşlarını korumak için kendini feda ediyor.

Arkadaşları da dışarıdan Hafız diye bağırıyorlar. Peki şimdi ne olacak? Söz dizisi yeni bölümünde Bahar ve Hafız ölecekler mi? Ya da nasıl kurtulacaklar. Söz dizisi yeni bölümünde olacaklar hakkında tüyoları paylaşalım istedik sizlerle.. Öncelikle son bölümde olanları hatırlayalım.

Agah’ın Yavuz’un babası oluşu onun mesleğine mal olur. Görevinden uzaklaştırılır. Yavuz hem babasının hem mesleğinden uzaklaştırılma şokunu ve üzüntüsünü yaşar. Çolak’ın hava operasyonuda başarısız olur. Büyükelçi Çolak’a uzun menzilli füzeler gönderir. Çolak bunları ele geçirmek üzeredir.

Yavuz ve Bahar’da geçmişe dair soruları yanıtlamak için İstanbula giderler. Agah’ın sırlarını ortaya çıkarmak isterler. Ancak Yabancı Büyükelçinin planı sonucu hayatlarını kurtarabilecekler mi? Bahar bu sırada düşme tehlikesi yaşıyor anlaşılan.

Çolak’ta boş durmuyor ve patlama için bomba hazırlıyor. Hafız da bu durumda kendini feda ediyor ve patlamayı kapalı alanda kendisi yapacak galiba.. Söz dizisi yeni bölümünde böyle olaylar olurken Bahar ve Hafız’a ne oldu? Ölecekler mi? Sorularının cevaplarını yeni bölümde yani 15 ocak pazartesi alacağız. Söz dizisi yeni bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda olacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.