Söz Dizisi Baharın Yerine Kim Geldi? (Deniz Baysal) Hangi Rolde Oynayacak

Söz Dizisi Baharın Yerine Kim Geldi? (Deniz Baysal) Hangi Rolde Oynayacak… Söz dizisi yeni sezon hazırlıkları tamamlanırken yeni oyuncularda diziye katıldı. Star Tv de 3. sezonu eylül ayında başlıyor. Söz dizisi yeni sezonunda yeni sürprizlerle ekrana dönüyor.

Söz dizisi yapımcılığını Tims & B Yapım üstleniyor. Söz dizisi başrollerinde Tolga Sarıtaş, Burak Sevinç, Meriç Aral, Aytaç Şaşmaz, Nihat Altınkaya gibi başarı isimler yer alıyor. Söz dizisi sezon finalinde neler olmuştu? Söz dizisi sezon finalinde Bahar ölerek ayrıldı denilmişti. Aybüke Pusat’ın canlandırdığı Bahar senaryo gereği öldü denilmişti. Söz dizisi sezon finalinde iki başrol oyuncusu da yaralanmıştı. Yavuz da vuruldu.

Söz dizisi sezon finalinde Yavuz yaralanan Bahar’ı hastaneye yetiştirmek için çabalar. Bahar ise ölümle pençeleşir. Yavuz da Bahar’ın acısıyla başka bir yola gireceğini anlamıştır. Yavuz Merve’nin ardından Bahar’ı da kaybetme ihtimalini düşünmek bile istemez. Söz dizisi sezon finalinde öldüğü duyurulan Bahar’ın yerine yeni sezonda yeni bir oyuncunun gireceği söyleniyor.

O zaman Söz dizisi yeni sezonunda Bahar ölmedi diyebiliriz. Bahar’ın yerine gelecek isim ile görüşmeler başladı ve bu teklife sıcak baktığı duyuruldu. Söz dizisinin yeni Bahar’ı Deniz Baysal olacak. Deniz Baysal Söz dizisinin yeni sezonunda Bahar karakterini canlandıracak.

Söz dizisi yeni sezonunda Bahar’ı canlandıracak olan Deniz Baysal Kimdir?

Deniz Baysal 1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Karşıyaka Belediye tiyatrosunda çalıştı. Celal Bayar Üniversitesinde eğitim almıştır. Deniz Baysal’ın rol aldığı diziler; 2011 yılında ilk dizisinde rol almıştır. Derin Sular, Babalar ve Evlatlar, Aşk Ekmek Hayaller, Kaçak Gelinler, Beyaz Yalan, Sevda Kuşun Kanadında, Rüzgarın Kalbi ve Faziler Hanım ve Kızları…

Güzel oyuncu yeni sezonda Söz dizisine renk katmaya geliyor. Söz dizisi yeni sezon bilgileri tüyoları yeni oyuncuları sizlerle konumuzda olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018