Söz Dizisi Büyük Bey Kimdir Kim Canlandırıyor? Ne zaman Diziye Girecek?

Söz dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri reytinglerde her zaman ilk sıraları alıyor. Oyunculukları ve konusu ile seyircilerin beğenisini kazanan dizinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağı merak konusu oldu. Söz dizisine dahil olacak isimlerden birisi Büyük bey lakaplı.. Büyük Bey teröristlerin başı olarak anlatılıyor.

Çolak’ın da emir aldığı kişi o. Kendisine önceki bölümlerde telefonla arıyor ve Çolak’a emirler veriyor. Dış devletlerin temsilcisi olan Büyük Bey telefonla Çolak’ı aradığında sadece arka plandan ekranda görüldü. Karanlık bir oda ve sadece Büyük Bey beyaz takımla arka plandan görülüyordu.

Yakın zamanda yüzü görülecek olan Büyük Bey’i kim canlandıracak? Büyük Bey Çolak’ın üstü olarak görülüyor. Çolak’ın ise kimseden korkusu yoktur. Bakalım Büyük Bey diziye dahil olduğunda Çolak ne yapacak? Çolak birinden emir almayı kendisine yedirebilecek mi?

Söz dizisinin yiğit askerlerini de daha zorlu görevler bekliyor. Çolak ve hain teröristler durmuyor her gün daha da hain planlarla askerlerimizin önünü kesmeye onlara zarar vermeye çalışıyorlar. Türk askerinin kahramanlıklarınızı anlatan Söz dizisi seyircinin göğsünü kabarttığı için reytinglerde her zaman ilk sıraya oturuyor.

Söz dizisine dahil olacak isimlerden olan Büyük Bey’i kimin canlandırdığı açıklanmadı henüz. Açıklandığı an sizlerle paylaşacağız. Büyük Bey’i sizce kim canlandırabilir? Büyük Bey kimdir resimleri bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.