Söz Dizisi Ceren Kimdir? Söz Narkotik Başkomiser Ceren Bilgileri Resimleri

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni olan dizisi Söz yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor. Star TV’nin büyük ilgiyle izlenilen dizisi ”Söz”ün kadrosuna sürpriz isim daha dahil oldu. Bu yeni gelen isim Ceren.. Söz Dizisi Ceren Kimdir? Söz Narkotik Başkomiser Ceren kim gerçek adı Bilgileri Resimleri dizihaberi.tv de sizlerle..

Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Söz dizisinin durdurulamayan yükselişine katkı sağlamak üzere yeni oyuncular da transfer edilmeye devam ediyor. Söz dizisi kadrosuna son olarak Star’da yayınlanan ‘Türk Malı’ dizisinde izlediğimiz Burcu Binici Ceren karakteri ile dahil oldu.

Burcu Binici, dizide Narkotik Başkomiser Ceren’e hayat verecek. Söz Dizisi Ceren Kimdir? Söz dizisinde Narkotik Başkomiser Ceren gerçek adı Burcu Binicidir. Bilgileri Resimleri de burada sizlerle paylaşıyoruz..  Burcu Binici 6 Temmuz 1986 Erzurum doğumlu. Burcu Binici oyunculuğa Bir Bulut Olsam dizisi ile başladı.

Burcu Binicinin rol aldığı diziler 6 Mantı, Dürüyenin Güğümleri, Uçurum ve en son Türk Malı dizilerinde rol aldı. Söz Dizisi Ceren rolünü oynayacak olan güzel oyuncunun bir çok dizi ve filmi bulunmaktadır. Söz Narkotik Başkomiser Ceren bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi izleyip göreceğiz..

”Söz” yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00’de Star’da! Söz Narkotik Başkomiser Ceren hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Söz Narkotik Başkomiser Ceren resimleri

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.