Söz Dizisi Derman kimdir, Söz Derman Kimin adamı gerçek adı ve bilgileri nedir?

Söz dizisine yeni bir karakter dahil oldu. Agah ve oğlu Yavuz komutan arasında geçen bir konuşmadan sonra yıllar önce teşkilata sızmaya çalışan ve oldukça başarılı ve herkese güven veren biri olduğu Anlaşılan Derman isimli birinin mutlaka bulunması gerektiği hakkında Agah ve Yavuz konuşmaya başladı. Söz dizisine girecek olan Derman isimli bu oyuncunun kim olduğu ve Derman karakterini canlandıracak kişinin gerçek adı ve bilgilerinin kim olduğunu sizlere bu sayfadan duyuracağız.

Pazartesi Akşamları Star TV’de yayınlanan söz dizisinde Derman rolündeki oyuncunun gerçek adını bilgilerine burada sizlerle paylaşmadan önce Agah ve Yavuz arasında geçen ve söz dizisinin yeni 34.bölüm üçüncü fragmanı olarak yayınlanan videonun Sizler tarafından izlenilmesi istiyoruz. Söz dizisi Timur savcı ve Burak Sağyaşar tarafından Star TV için çekilmekte olan ve pazartesi günleri reyting rekorları kıran çok güzel bir dizi. söz dizisinin kadrosuna en son olarak Derman ismindeki oyuncu dahil oldu.

Söz Dizisi Derman kimdir, Söz Derman Kimin adamı gerçek adı ve bilgileri nedir?

Söz dizisinin yeni oyuncusu Derman kimdir Agah ile bağlantısı nedir Yavuz komutan dermanı bulabilecek mi Derman şu anda nerede hangi ülkede asıl amacı nedir teşkilattan mı yoksa terör örgütlerine yardım eden birisi Ne oldu merak ediliyor. Söz Dizisi Derman kimdir, Söz Derman Kimin adamı, Söz dizisi Derman gerçek adı ve bilgileri nedir?


Söz dizisinin 19 Şubat Pazartesi günü yayınlanacak olan 34 bölümünde diziye dahil olacak olan Derman isimli oyuncu Agah tarafından sarı komutana yani Yavuza bildirilecek ve onun hakkında bir takım bilgiler söylenecek. ancak söz dizisine girecek olan Derman hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak için açmış Olduğumuz bu sayfaya yeni bilgiler ve söz dizisi Derman kimdir söz dizisine yeni gelen Derman kimin adamı olacak ve bunun gibi soruları daha sonra detaylı bir şekilde diye yazacağız.

Nagehan oğlu Yavuz’a söylediği Derman büyük ihtimalle çok kritik bir noktada bulunan bir lider. Bu yüzden Agah Ne yapıp edip dermanın bulunması gerektiğini Yavuz’a söylüyor. 19 Şubat Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak olan söz dizisinde diziye giriş yapacak olan Derman hakkında detaylı bilgileri ve gerçek adını sizlere bu sayfadan duyuracağız. Derman karakteri Musa Uzunlar isimli oyuncudur.. Söz dizisi Derman Musa Uzunlar Kimdir

Sizlerde söz dizisindeki Derman karakteri hakkında yorum ve görüşlerinizi kim olduğu hakkında ve gerçek adı hakkındaki bilgileri aşağıya yazabilirsiniz Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Derman kimdir, Söz Derman Kimin adamı gerçek adı ve bilgileri nedir? (11 Yorum)

Eklenme Tarihi: 17 Şubat 2018