Söz Dizisi Derya Öldü mü? Deniz Baysal Söz dizisinden ayrıldı mı? Geri Dönecek mi

Söz dizisinde Derya ölecek mi sorusu son fragmanı izleyenlerin en çok sorduğu sorulardan birisi oldu. Söz dizisinde 77. bölüm 8 nisan pazartesi günü star tv de ekrana gelecek. Söz dizisinin son sahnelerinde Derya karnından vuruluyor, peki Derya gerçekten Öldü mü? Savcı Derya Vuruldu ölecek mi, Diziden Neden Çıktı Geri Dönecek mi? gibi sorulara yanıt vereceğiz bu konumuzda.

Dizinin kuşkusuz en sevilen oyuncusu Yavuz komutan. Yavuzun sevdiği kadınların kaderi ölüm olsa gerek. Kimi sevdiyse ölüyor dizinin en güzel yerinde, aşkın en özel anlarında. Daha önceki sevdiği kadınların kaderini yaşayacak Derya savcıda. Söz dizisinin 77. bölümünde 8 nisan pazartesi akşamı önce kolundan sonra da karnından vurulan Derya diziye veda ediyor.

Söz dizisi savcı Derya Öldü müElbette Yavuz komutan için yeni bir yıkım olacak Deryanın vurulup ölmesi şehit edilmesi, Derya şehit oldu kahraman oldu gözünde ama ya  Yavuz komutan? Bu kaçıncı yıkılışı ne zaman gülecek bu adamın yüzü, ne zaman sevdiğine doyasıya sarılabilecek. Her sezon bir kadın diziye geliyor ama kaderleri hep aynı, Yavuz kimi sevdiyse fazla yaşamıyor ve kör kurşun gelip buluyor onu..

Söz Derya Öldü mü? Diziden Neden Çıktı Geri Dönecek mi?

Arkadaşlar gördüğümüz ve setten aldığımız bilgilere göre Söz dizisinde Savcı Derya karakterini canlandıran Deniz Baysal diziden vurularak şehit olup ayrılıyor. Önce kolundan vurulan savcı Derya daha sonra karnından da bir kurşun yiyor ve oracıkta yığılıp kalıyor Yavuzun gözleri önünde. Derya karakterini canlandıran Deniz Baysal aldığımız bilgilere göre yeni bir dizi ile anlaştığı için diziden ayrılma isteğini Söz yapımcısına iletmiş ve o da senaryo gereği ölmesini sağlamış.

Derya Savcının senaryo gereği vurulup diziden ayrılması elbette hem Yavuz komutan hem de dizinin izleyicileri açısından oldukça zor bir durum olacak görünüyor. Söz dizisinde Derya Neden Çıktı diziden sorusuna yeni bir diziden başrol teklifi aldığı için kendi isteğiyle diziden çıkmak istediği haberini hemen duyuralım.

Peki Savcı Derya Söz dizisine Geri Dönecek mi? bu konuda kesin bilgiyle konuşmak pek doğru olmasa gerek. Savcı Derya adını bilmediğimiz henüz yapım aşamasında olan bir diziden güzel bir teklif aldı ve buna evet dedi. Derya diziden çıktıktan sonra geri döner mi çok zor geri dönmesi ancak şu olabilir. Yeni dizisine başlar, dizi tutmaz yeni bir karakter olarak Söz dizisine yeniden dahil olabilir. Buna benzer daha önce bir kaç oyuncunun döndüğünü biliyoruz. Ancak Savcı Derya öldükten sonra Söz dizisine geri dönerken nasıl bir karakterle gelir orasını bilemiyoruz.

Söz Derya Öldü mü? Diziden Neden Çıktı Geri Dönecek mi? konusunda bilgilerimizi sizlerle paylaştık. Sizlerde Savcı Deryanın Söz dizisinden çıkıp çıkmaması hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.
Söz dizisinden Deryanın çıkmasını ister misiniz?
Söz dizisi Deryadan sonra izlenir mi yoksa reytingleri gittikçe düşer mi?
Yavuz komutanın sevdiği tüm kadınların ölmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Söz Dizisi Derya Öldü mü? Deniz Baysal Söz dizisinden ayrılıyor mu? konusunda izleyicilerden gelen bilgiler ve yorumlar ışığında sizlere bilgiler vereceğiz. Dragan hem Derya’yı hemde Erdem Yarbayı rehin aldı ve Yavuz’a birini seç deyince herkes Deryanın ölebileceğini tahmin etmeye başlamıştı. Bunun üzerine Yavuz’un nasıl bir hamle yapacağı merak konusu oldu ve her ikisini de nasıl kurtaracağını göreceğiz. Dragan Derya’yı kaçırdı ve Söz dizisinin 4 şubat pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında Derya’nın şehit olduğu ima ediliyor..

Söz Dizisi Derya Öldü mü? Deniz Baysal Söz dizisinden ayrıldı mı?

Söz Dizisi Derya Öldü mü Deniz Baysal Söz dizisinden ayrıldı mıİlk önce fragmanda Sen başkaydin be lafini bir kadin için değil bir dostu için söylüyor. Ikincisi ise doğru Bencede dizide Derya ile Yavuzun aşkı daha büyük ve derin işlenecek. Ama söylemek istediyim esas şey bu bir dizi, ve baharda bir karakterdi! Ve Ayrildi diziden. Diziden ayrildiği için yeni bir karakter geldi yerine. Burda kimsenin suçu yok. Dizi olduğu için ne kadar süreceği belli değil bu yüzden diziyi diziden ayrılmış bir karakterin hatirasiyla çekemezler.

Yavuzada mutlu son hazirlamalilar bir ailesi bir karisi ve çocukları olmali. Durmadan Bahar yazarak dizimize zarar veriyorsunuz! O olay bu olay olduğunda Bahar yanindaydi yazmiş biri Aybüke 50 bölüm oynadı dizide bırakta olsun yani. Merve 1 bolum vardi sadece. Şimdide Derya olacak yaninda Yavuz 30 yaşindaysa gelecek ömründe Derya olacak onunla sirdaş olacak ailesi olacak Yavuzun. Merve varken ihanet etmedi çok sevdi onu ama öldu Bahar çıktı onu sevdi o varken başkasına bakmadı ama öldü, Derya çikti karşisina onu hayata döndürdü sirdaş oldular.Söz Dizisi Derya neden Öldü diziden çıktı mı

Hastaliğini o öğrendi çabaladı onun için vurulduğunda Derya ordaydi Deryanin yeni gelmesine rağmen çoğu olayda birliktelerdi 50 bolume neler siğdirirlar birlikte takim gibi oldular Derya eli silah tutan cesur savaşa bilen bir karakter Derya Yavuza benziyor ve bunuda dizide Yavuzda görüyor. 1 yıl geçmiş ustunden kalbe söz geçer mi?. Insan bir bakar aşık olmuş. Yaşayan birine kalbi atan birine ölü gibi yaşa denilemez.

Yavuz daha gencecik Yalnizlik Allaha mahsustur. Eyleminde dediği gibi Yavuz kalbini çok hak eden birine açtı. Neler çekti Mutlu olmak Yavuzunda hakkı. Ayrıca Bu Kadar Güzel ve Reytingli bir dizide sırf bir oyuncu diziden ayrildi diye Final Yapsin Denilemez! O kadar oyuncu emek veriyor bu dizide final yapsin diyemezsiniz, siz sevmiyorsaniz bile sevenleri daha çok bu dizinin. O kadar emek harciyorlar hepsi biraz saygı gösterin.

Dizi iyice bozdu ya merve öldü keşke ben ölseydim dedi bahar öldü ölü bi adama göre çok yakışıklıyım dedi derya öldü mü belli değil ama sen bi başkaydın be dedi. Bahar hep yanındaydı ama annesinin intihar etmediğini öldürüldüğünü öğrendi 2 tane silah arkadaşı öldü yanında bahar vardı babasının terörist olduğunu öğrendi bahar vardı babasının aslında istihbaratçı olduğunu öğrendi yine bahar vardı merve öldü yine bahar vardı yaralandı yine bahar vardı ev bulana kadar neredeyse onu taşıdı yarasına baktı onun için adam bile öldürdü ve en önemlisi onun yüzünden ÖLDÜ ve yavuz onun acısını bile yaşamadı gerçekten bozdunuz güzelim diziyi reytingler hep zirvedeydi şimdi çukur geçti herkes onu izlemeye başladı yakında final yazısını görürsek şaşırmayız zaten final olsun çok iyi oyuncular var bu dizide heba olmasınlar biz timi özledik yavuz ve derya aşkını değil lütfen kendinize gelin artık başka bir şey istemiyoruz. Sana da yazıklar olsun yavuz yakışmadı bu sana..

Söz Dizisi Derya Öldü mü diziden çıktı mı ayrıldı mıSiz ne kadar kit siniz derya ölebilirmi sizce o yeni geldi diziye evet derya öldü siz öyle bilin..
Söz, her zaman ki gibi muhteşemsin! 😍 Bu arada Savcı Derya ya da Erdem Yarbay; her ikide eminim ki yaşıyor.. Efsane Fragman inşallah Deryayada ve Erdem Albaya Birşey Olmamıştır Ateşin Yaşadığını Gördük Ya Hiç Olmasa Cahit Keşanlıya Silah Çekiyor Pazartesiyi Yine iple Çekeceğiz.

Söz Derya öldü mü? Deniz Baysal diziden ayrılıyor mu? Yavuz kimi seçti?

Söz Derya öldü mü? Star TV ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Söz dizisi nefes kesen 67.bölümünün son sahneleri soluksuz şekilde takip edildi.Savcı Derya ve Erdem’in Dragan’ın hain planı sonrası eline düşmesi Yavuz’u zor bir karar vermeye sürüklüyor.Yavuz’un kimin hayatını kurtaracağı ise merak konusu olmuştu.Peki Söz Derya öldü mü? Deniz Baysal diziden ayrılıyor mu? Yavuz kimi seçti? Sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Derya Öldü mü? Deniz Baysal Söz dizisinden ayrıldı mı? Geri Dönecek mi (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 30 Ocak 2019