Söz Dizisi Gizem Denizci Kimdir Rolü Nedir Bilgileri

Söz Dizisi Gizem Denizci Kimdir Rolü Nedir Bilgileri… Söz dizisi yeni bölümü 21 Ocak pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. 2019 yılbaşından itibaren 3 hafta yayınlanmama kararına alan diziler arasındaydı Söz dizisi. Bu yüzden de yeni bölümü 21 ocak pazartesi yayınlanacak.

Söz dizisi Tims&B yapımcılığı imzası taşıyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Burak Sevinç, Eren Vurdem, Ece Çeşmioğlu, Aytaç Şaşmaz, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya gibi isimler yer alıyor. Reytinglerde ilk sıralarda yer alan başarılı asker dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Yeni oyuncunun bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Söz dizisine yeni bir karakter katılıyor. Bu karakteri canlandırmak üzere diziye katılan oyuncunun adı da Gizem Denizci. Güzel oyuncunun bilgileri konumuzun devamında…

Söz dizisi Gizem Denizci Kimdir? Karakteri Bilgileri;

Söz dizisine katılan Gizem Denizci 1988 Bilecik doğumludur. Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunudur. Boshporus Akademi’de kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Sonrasında da Volkan Sarıöz’den İleri Oyunculuk Teknikleri dersi almıştır. Güzel oyuncunun ilk yer aldığı proje bir film projesidir. Gizem Denizci 2009 yılında Kolpaçino Bir Şehir Efsanesi filminde rol almıştır.

Sonra da rol aldığı filmler; Evim Sensin, Aşk Olsun, Nefesim Kesilene Kadar ve Ankara Yazı. Gizem Denizcinin yer aldığı dizi projeleri de şöyle; İki Yaka Bir İsmail ilk dizi projesi olmuştur. Gizem Denizci Aşk Yeniden, Kiralık Aşk, Masum Değiliz dizilerinde almıştır. Son olarak ta Kalbimin Sultanı dizisinde rol alan Gizem Denizci yeni dizi projesi için imza attı.

Gizem Denizci Söz dizisinde hangi rolde oynayacak henüz bilgisi gelmedi. Onunda bilgisi geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Söz dizisine yeni katılan Gizem Denizci hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.