Kategoriler
Söz Dizisi

Söz Dizisi İvan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler

Söz Dizisi İvan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler…  Söz dizisinin yayınlanan yeni bölümünde diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Söz dizisi yeni sezonu başladığından beri yeni oyuncular kadrosuna dahil oldu. Yeni oyuncular dahil olurken dizinin rengi de değişiyor. Dizinin başrol oyuncuları sabit olsa da yan başrol oyuncuları ile dizinin reytingleri bu sezon daha çok artacak mı?

Söz dizisinde Dragan İvan’ı hapisten çıkarmak için harekete geçer. Dragan’ın ve İvan’ın üstün zekası yetenekleri ile bir plan yaparlar. Milli Güvenlik Protokolünü ele geçirmek isterler. Tim ise bu planın boşa çıkması için bir plan yapar. Yavuz’un sağlık durumu iyiye gitmektedir. Bu yüzden de Tim Dragan’ın planlarını boşa çıkarmak için çabalayacaktır.

Yavuz Dragan’ı elinden kaçırınca Dragan’a yardım etmek isteyen Nisan isimli kadının peşine düşer. Yavuz Dragan’a ulaşmak için Nisan’ı yakalar ve ölümün eşiğine kadar götürür. Yavuz bunları yaparken Dragan İvan’ın desteği ile önemli bilgilere ulaşır. Söz dizisi İvan’ı canlandıran oyuncu kimdir? İvan’ı canlandıran oyuncunun adı İbrahim Cem Tek. İbrahim Cem Tek bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Söz dizisi İvan Kimdir? İvan rolündeki oyuncu İbrahim Cem Tek. İbrahim Cem Tek 1989 doğumludur. Arzu Gamze oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Boyu 184 cm ve kilosu 80 kg dır. İngilizce bilmektedir ve darbuka çalmakla ilgilenmektedir.

2015 yılında yayınlanan Karadayı dizisinde rol aldı. 2016 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Cesur Yürek dizisinde oynadı. 2017 yılında da Star Tv’de Paramparça dizisinde rol aldı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde rol aldı.  İstanbul doğumlu olan İbrahim Cem Tek oyuncu koçu olarakta görev aldı.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Sana Bir Sır Vereceğim, Cinayet, Aşk Zamanı, Kara Kutu, Bir Litre Gözyaşı, Bizim Köyün Şarkısı, Çocuklar Sana Emanet adlı yapımlarda oyuncu koçu olarak yer aldı. Söz dizisinde İbrahim Cem Tek İvan rolü ile karşımıza çıkıyor. Söz dizisi İvan bilgilerini sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.