Söz Dizisi Karabatak ile Nazlı Arasına Giren Kız Kim? (Şarkıcı Ece Seçkin)

Star TV’nin sevilen dizisi Söz dizisine yeni bölümde 30 nisan akşamı sürpriz bir konuk geliyor. Şarkıları ile gençlerin gözdesi olan ve oldukça sevilen pop müzik sanatçısı Ece Seçkin Star tv de yayınlanmakta olan Söz dizisine 30 nisan pazartesi günü yeni bölümde konuk oyuncu olarak girecek. Biz şarkıları ile coşku verecek diyorduk ama Ece Seçkin Söz dizisinde Karabatakın canını sıkacak.

30 Nisanda yayınlanacak olan Söz Dizisi 44. bölümde Karabatak ile Nazlı Arasına Giren Kız Kim? diye merak edenler olabilir. Çünkü herkes dizide olan tüm isimlerin nereden ve nasıl geldiğini bilmeye bilir. Şarkıcı Ece Seçkin Söz dizisinde 44. bölümde diziye konuk oyuncu olarak girecek ve çok renkli sahnelerin yaşanmasına neden olacak.

Yapımcılığını Tims&B’nin üstlendiği Söz dizisi 44.bölüm 30 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Eren Vurdem, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Aytaç Şaşmaz ve Doğukan Polat’ın paylaşıyor. Söz dizisi 30 nisan pazartesi akşamı ekrana gelecek 44. bölümüne ünlü şarkıcı Ece Seçkin konuk sanatçı olarak diziye girmiş olacak.

Söz Dizisi Karabatak ile Nazlı Arasına Giren Kız Kimdir: Gizli bir operasyonda olan Karabatak ile yolu tesadüfen kesişecek olan Ece Seçkin, Nazlı ve Karabatak’ın ilişkisinde yanlış anlaşılmalarla dolu büyük krizler yaşanmasına neden olacak. Herkes Söz Dizisi 44. bölümde Karabatak ile Nazlı Arasına Giren Kızın kim olduğunu merak edince cevap olarak dizihaberi.tv den Ece Seçkin olduğunu öğrenecek.

Söz dizisi, yeni 44. bölümüyle 30 nisan 2018 Pazartesi 20.00’de Star’da! Söz Dizisi Karabatak ile Nazlı Arasına Giren Kızı merak edenler için son kez yazıyorum. Pop müzik sanatçısı Ece Seçkin.. Soru: Ece Seçkinin performansını nasıl buldunuz dizide? Oyunculuk yapabilir mi sizce?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Karabatak ile Nazlı Arasına Giren Kız Kim? (Şarkıcı Ece Seçkin) (1 Yorum)

  1. Bi Ateşle Nazlının arasına birinin girmesi kalmıştı oda oldu Ece gitsin şarkılarını söyleyip dansını etsin bi zahmet. Dizinin en tatlı çiftinin arasına girmesin.

Eklenme Tarihi: 30 Nisan 2018