Söz Dizisi Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Yavuz Karasu Erdem komutan için geri dönüyor!Keşanlının gördüğü Rüyanın Anlamı ne? Keşanlı Erdem komutanı kurtarırken ölecek mi ?

Erdem komutanın vücuduna bağlı zamanlayıcılı bir bomba vardır. Bombayı sadece Draganın bildiği bir şifre etkisiz hale getirecektir. Di Rabbako’nun anlaşma şartı açıktır. Dragana karşılık, Erdem komutan! Fakat Yavuz Komutan Bu takası yapmaz. İzinsiz uçuş yapan özel bir jet haberi alan TİM Havaalınında baskın yapar. Erdem komutanı kaçırmak için giden Linda ve adamları yakalanır. ve Erdem’in yerini söyleyen Linda kaçarken Yavuz tarafından vurulur ve ölür.

Eylem Muhbiri Nazmi ile görüşmeye gider. Fakat Nazminin peşindeki adamlar tarafından etkisiz hale getirilir.Tim Erdem komutanı kurtarmaya giderken pusuya düşerler. Araç içinde kalan TİM’i tararlarken Kopuk ( Selim ) gelir. Karşı atak yaparak TİM’i kurtarır. Fakat TİM Erdem komutana ulaşamaz.
Leyla ve Yavuz karşı karşıya gelir. Yavuz tüm gerçekleri Leyla’ya söyler. Leyla Yavuzdan şüphe duyduğu için buruktur. Fakat gerçeğin öyle olmadığı için mutludur.TİM yeni bir kurtarma planı yapar. Dragana patlayıcı yükleyip buluşma yerine giderler. fakat Dragan’da patlayıcı olduğu anlaşılır. Çatışma çıkar Dragan bu çatışmada vurulur. Erdem komutanda ki bomba henüz imha edilemez.

Sevilerek izlenen ve yeni sezon 81. bölümü ile 13 Mayıs pazartesi günü ekrana gelen Söz Dizisinde 83. bölüm fragmanı ve videosu star tv de yayınlandı. Söz yeni 83. bölüm 20 Mayıs pazartesi ekrana gelecek. Ancak son bölümü  izleyenler Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı? gibi sorular yöneltmeye başladılar.

Söz 20 mayıs 83. Bölümde  neler olacak?
Linda Yavuz komutan ve Tim ile girdiği çatışmada Vurulmuştu, Yavuz komutan Lindayı vurduğunda şüpheli bir araç onları izliyordu. Muhtemelen Bir sonraki bölümde öldü saydığımız Lindayı kurtulmuş olarak göreceğiz.

Keşanlı anlamlı bir rüya görür. İç güdüleriyle güçlü olan karakter Keşanlı Erdem komutanı kurtarma operasyonunda şehit olacaktır. Yavuz komutan hastadır. Hastalığı ile baş etmesi biraz daha güçleşecektir.
Panzehir Dragandadır. Erdem komutan kurtulacaktır. Fakat bu kolay olmayacaktır. Çaylağın bir fikri vardır fakat operasyon sırasındaüstüne patlayıcı yüklenen Dragan vurulacaktır. Dragan diziden ayrılacaktır.

Çaylak Erdem komutanın üzerindeki bombayı son anda imha edecektir.

Draganın ölmesi ile Yavuz komutan panzerihire ulaşamayacak, durumu kötüleşecektir.

 

Keşanlının kullandığı araça teroristler tarafından fırlatılan füze isabet eti ve araç patladı. Herkes bir tarafa savrulmuşken araçta bulunan Keşanlının ölüp ölmediği merak konusu oldu. Elbette Keşanlı gibi merak edilen bir şahıs diziden ayrılmaz ancak Füzenin isabet ettiği aracın patlaması da sanki ölmüş izlenimi verdi. Söz dizisi 25. bölümü ile 11 aralık pazartesi günü kaldığı yerden Keşanlı karakteri ile birlikte devam edecek. Keşanlı ölmeyecek.. Önceki bölümlerde de merak edilmişti..

Söz Dizisi Keşanlı Öldü mü Şehit mi oldu neden erkenden diziden ayrıldı. Keşanlı gerçekten öldü diziden çıktı mı yoksa başka bir role gireceği için mi öyle bir iş geldi başına herkes gibi bizde merak içinde kaldık. Söz Dizisi Keşanlı Mücahit dizide vurularak şehit olmuş ve ailesine durumu bildirilmiş olarak ekrana geldi. Ancak gerçekler farklı.

Söz 14. bölüm Keşanlı Mücahit Öldü Şehit oldu mu gerçekler nedir bir açıklama getirelim hemen:

Söz’ün 25 eylül pazartesi yayınlanacak olan 14. bölümünde bir şehit annesine kötü haber veriliyor ve bu şehit haberi Keşanlının ailesine gitmiş gibi görülür. Söz 14. bölüm fragmanı izleyenler Keşanlı’nın öldüğünü düşünmektedir ve diziden çıktı mı neden erken veda etti gibi soruları yönelte dursun gerçekler farklıdır;

Çünkü o şehit annesi Keşanlı’nın annesi değil, farklı bir şehit annesidir.. Keşanlı Mücahit karakteri yani Görkem Sevindik dizideki rolüne devam ediyor. Konu hakkında sizlerde yorum ve görüşünüzü aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı? (11 Yorum)

  1. ☀️Söz☀️Dizinin Oyuncuları Gözel Secilip Oyuncuların Diziden Ayrılması Normal Dizide Düşmenlerle Esgerlerin Karşılığlı Döyüşlerinden İbaret Oyuncular Tez Tez Deyişe Biler Dizi Olsada Esgerlerin☀️Şehid☀️Olması İnsanı Üzür Bütün Şehidlere❤️Allah❤️Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Sevilen Oyuncuların Diziden Ayrılması Dizinin Retinkin Seyriçi Bakışın Zeyifledir Kaşki Sevilen Oyuncular Dizini Terk Etmezdi

  2. Keşanlı Mücahit Sergengeçtiyi çok seviyorum. Diziden ayrılmasını istemiyorum. Ayrıca timdeki askerlerin hepsini çok severek izliyorum. Saygılarımla….

  3. ZaTen farkındaysanız bomba uzağında patlıyo fazla sarsılmıyo bile bence ayağı veya bi yeri kırılmıştır ve izindedir o yüzden gözükmüyo hatta keşanlının annesiyle alakası bile yok şehit annesinin burnuna baksanız anlarsınız zaten bunu söz fanı olarak söylüyorum her bir bölümünü 14 kere izledim ve bunu söylüyorum

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019