Söz Dizisi Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Merak ettiğiniz Söz Dizisi Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Sevilerek izlenen ve yeni sezon 10. bölümü ile 4 Aralık pazartesi günü ekrana gelen Söz Dizisinde 24. bölüm fragmanı ve videosu star tv de yayınlandı. Söz yeni 25. bölüm 11 Aralık pazartesi ekrana gelecek. Ancak fragmanı izleyenler Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı? gibi sorular yöneltmeye başladılar.

Keşanlının kullandığı araça teroristler tarafından fırlatılan füze isabet eti ve araç patladı. Herkes bir tarafa savrulmuşken araçta bulunan Keşanlının ölüp ölmediği merak konusu oldu. Elbette Keşanlı gibi merak edilen bir şahıs diziden ayrılmaz ancak Füzenin isabet ettiği aracın patlaması da sanki ölmüş izlenimi verdi. Söz dizisi 25. bölümü ile 11 aralık pazartesi günü kaldığı yerden Keşanlı karakteri ile birlikte devam edecek. Keşanlı ölmeyecek.. Önceki bölümlerde de merak edilmişti..

Söz Dizisi Keşanlı Öldü mü Şehit mi oldu neden erkenden diziden ayrıldı. Keşanlı gerçekten öldü diziden çıktı mı yoksa başka bir role gireceği için mi öyle bir iş geldi başına herkes gibi bizde merak içinde kaldık. Söz Dizisi Keşanlı Mücahit dizide vurularak şehit olmuş ve ailesine durumu bildirilmiş olarak ekrana geldi. Ancak gerçekler farklı.

Söz 14. bölüm Keşanlı Mücahit Öldü Şehit oldu mu gerçekler nedir bir açıklama getirelim hemen:

Söz’ün 25 eylül pazartesi yayınlanacak olan 14. bölümünde bir şehit annesine kötü haber veriliyor ve bu şehit haberi Keşanlının ailesine gitmiş gibi görülür. Söz 14. bölüm fragmanı izleyenler Keşanlı’nın öldüğünü düşünmektedir ve diziden çıktı mı neden erken veda etti gibi soruları yönelte dursun gerçekler farklıdır;

Çünkü o şehit annesi Keşanlı’nın annesi değil, farklı bir şehit annesidir.. Keşanlı Mücahit karakteri yani Görkem Sevindik dizideki rolüne devam ediyor. Konu hakkında sizlerde yorum ve görüşünüzü aşağı yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı? (10 Yorum)

  1. Keşanlı Mücahit Sergengeçtiyi çok seviyorum. Diziden ayrılmasını istemiyorum. Ayrıca timdeki askerlerin hepsini çok severek izliyorum. Saygılarımla….

  2. ZaTen farkındaysanız bomba uzağında patlıyo fazla sarsılmıyo bile bence ayağı veya bi yeri kırılmıştır ve izindedir o yüzden gözükmüyo hatta keşanlının annesiyle alakası bile yok şehit annesinin burnuna baksanız anlarsınız zaten bunu söz fanı olarak söylüyorum her bir bölümünü 14 kere izledim ve bunu söylüyorum

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2017