Söz Dizisi Linda Kimdir? Söz’de Savaş Muhabiri Gazeteci Linda’nın Amacı Nedir?

En merak edilen dizilerden birisi olan Söz Dizisinde Linda Kimdir? Söz’de Savaş Muhabiri Gazeteci Linda‘nın Amacı Nedir? konumuzda sizleri aydınlatacağız. Söz dizisine en son katılan oyuncu Melis Birkan oldu. Melis Birkan daha önce birçok dizide filmde baş rolde oynamıştır. Söz dizisine Linda karakteri olarak katılacak olan Melis Birkan hakkında detaylı bilgileri burada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Söz dizisi Linda rolü Melis BirkanDünya çapında ünlü bir muhabir olacak olan Melis Birkan’ın oynayacağı Söz dizisindeki Linda karakteri söz dizisinde bakalım neler yapacak nasıl bir rol ile kendisini izleyicilere tanıtacak. Pazartesi akşamları Star TV’de ekrana gelen söz dizisinin kadrosu gittikçe güçlenmeye devam ediyor. 7 Total oranına kadar düşen ancak son aylarda tekrar yükselişe geçen söz dizisinin kadrosu her geçen hafta yeni giren oyuncularla daha da güçlenmeye başladı.

Söz dizisine en son giren oyuncu Melis Birkan oldu. Melis Birkan söz dizisinde Linda karakterini canlandıracak ve Ortadoğu’da Avrupa’da hatta tüm dünyada kendisinden söz ettiren birçok ülkede görev yapan dünyaca ünlü bir savaş muhabiri ve gazeteci olacak.

Söz dizisinde Savaş Muhabiri Gazeteci Linda’nın Amacı Nedir?söz dizisinde Linda kimdir

Söz Dizisi Linda Kimdir? Bilgileri Resimleri Kim İçin Geldi (Melis Birkan) Söz Dizisi Linda Kimdir? Bilgileri Resimleri Kim İçin Geldi (Melis Birkan) Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Söz kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Başarılı oyunculardan oluşan kadrosu ile göz dolduran Söz dizisine güzel oyuncu Melis Birkan’ın dahil olduğu iddia ediliyor…Söz dizisinin kadrosuna Melis Birkan katıldı! Çapkın, Leyla ile Mecnun gibi sevilen dizilerde rol alan güzel oyuncunun yeni projesi belli oldu. Dizihaberi.Tv’de yer alan habere göre Melis Birkan Söz dizisinde rol alacak. Güzel oyuncuyu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Saklı Kalan adlı dizide izlemiştik…

Söz Dizisi Linda Kimdir? Bilgileri Resimleri Kim İçin Geldi (Melis Birkan)

Söz dizisine savaş muhabiri olarak katılan ve Linda karakterini canlandıracak olan Melis Birkan söz dizisinde oldukça etkin bir karakter olacak birçok sahnede kendisine yer verilecek. Dünya kamuoyunda da oldukça saygın bir yere sahip olan Linda karakterini canlandıracak olan Melis Birkan ülkemizin etrafındaki çemberde adından sıkça söz ettiren ve dünya kamuoyunun da saygı ile bildiği tanıdığı bir savaş gazetecisi muhabiri olan Linda bu ünü ve gazetecilik kimliğini kullanarak, özellikle Ortadoğu’da stratejik çalışmalar yürütmektedir. Linda ajan mı gazeteci mi? Söz dizisinde Linda karakterini canlandıran savaş muhabiri rolündeki Melis Birkan hakkında özel bilgi vermek istiyoruz.

SÖZ DİZİSİ LİNDA KARAKTERİ: MELİS BİRKAN KİMDİR

Melis Birkan 30 Kasım 1983 tarihinde Ankara’da Doğan Melis Birkan ailenin tek çocuğu olarak doğmuştur. Melis Birkan İlkokul yıllarında babasının işi nedeniyle İstanbul‘a taşındılar. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda bale dersleri ve modern dans eğitimi aldı.Söz Linda rolü Melis Birkan

Söz dizisinin Linda rolü – Melis Birkan Hangi Dizi ve Filmlerde Rol aldı? 2005 yılında Kanaltürk’teki “Tarz-ı Hayat” isimli life style programını sunmuştur. Sonra yine aynı yıl 2005 yılında “Çapkın” dizisinde rol aldı. Ardından 2006 yılında Serdar Akar‘ın yönettiği “Barda” filminde oynadı. Aynı yıl Kartal Tibet‘in yönettiği “Amerikalılar Karadeniz’de filminde oynadı. Sonra da iki sene süren “Köprü” isimli bir TV dizisinde oynadı. Arada Çağan Irmak‘ın “Ulak” filminde oynadı. Ama Melis Birkana asıl şöhreti getiren film ise Issız Adam oldu. 2008 yılında Çağan Irmak’ın yönettiği “Issız Adam” sinema filmi Melis Birkan için bir zirve olmuştur.

“Issız Adam” filmiyle “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü”nü alır. 2012-2013 sezonunda Melis Birkan “Leyla ile Mecnun” adlı dizide “Leyla” karakterini canlandırmasıyla büyük beğeni toplar. Melis Birkan’ın son rol aldığı proje ise Show TV’de yayınlanan “Saklı Kalan” adlı dizidir. Bu tarihten sonra Söz dizisine kadar başka dizide rol almadı güzel oyuncu. Melis Birkan yeni dizisi Söz’de Linda karakterini canlandıracak.

Söz dizisinin Linda rolü Melis BirkanSöz dizisinin Linda rolü – Melis Birkan instagram adresi: instagram.com/melis.birkan Söz dizisinin Linda rolü – Melis Birkan hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz…Şimdiden teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.