Söz Dizisi Melisa Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ece Çeşmioğlu)

Söz dizisi yeni transferlere doymak bilmiyor yeni 3. sezonuna hazırlanan dizide kadroya son katılan isim Melisa oldu. Peki Söz Dizisi Melisa kimdir nasıl bir karakter dizide neler yapacak kim için çalışacak hakkında bilgileri ve merak edilen tüm soruları bu başlık altında cevaplamaya çalışacağız. Öncelikle Söz Dizisi Melisa kimdir geçek adı nedir hemen belirtelim..

2 Sezondur star tv de ekrana gelen TIMS &B Productions’un yapımcılığını gerçekleştirdiği Star Tv’nin sevilen dizisi Söz’ün 3. sezon oyuncu kadrosuna Melisa rolü ile yeni bir oyuncu dahil oldu. Söz Dizisi Melisa karakterini canlandıracak olan oyuncu Ece Çeşmioğlu doldu. Ece Çeşmioğlu Söz dizisinde aksiyon ve heyecan dolu hikayesi ile göz dolduracak. Peki Ece Çeşmioğlu kimdir hakkında bilgilere ve özel hayatına bakalım kısaca..

Söz Dizisi Melisa Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Ece Çeşmioğlu)

Söz Dizisi Melisa karakteri kimdir

Söz dizisinin yeni, sezon kadrosunda en dikkat çekici isimlerden birisi olan Melisa karakterini canlandıran oyuncu Ece Çeşmioğlu oldukça güzel yüzlü ve herkesin merakını cezbeden bir yapısı var. Son oynamış olduğu Yuvamdaki Düşman dizisinde Ceren rolü ile herkesin başarılı bulduğu güzel oyuncu Söz’de Melisa karakterine hayat verecek. Ece Çeşmioğlu Söz dizisinde aksiyon ve heyecan dolu sahnelerde yer alacak ve dikkatleri kendi üstüne çekecek..

Söz dizisi Melisa Ece Çeşmioğlu Kimdir?

Ece Çeşmioğlu 26 Kasım 1990 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Yine İstanbulda bulunan Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra almış olduğu eğitimler ve oyunculuk merakı sonrasında profesyonel olarak oyunculuk hayatına 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisi ile başlamıştır.

Söz Dizisi Melisa Kimdir Gerçek Adı Bilgileri

Ece Çeşmioğlu daha sonra Gümüş, İki Aile, Eyvah Halam, Firar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Yaz’ın Öyküsü, Kalbim Yangın Yeri, Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi dizilerde başarılı bir performans göstererek kendisini ispatlamıştır.  Show tv de 2 bölüm süren Yüz yüze dizi kadrosunda yer almıştır. Son dizisi ise Yuvamdaki Düşman olmuştur. Başrol oynadığı Show Tv’de ekranlara gelen Yuvamdaki Düşman dizisinde Ceren rolüyle tüm dikkatleri üzerine çekip başarılı bir oyunculuk çıkarsa da dizi kısa sürmüştür.

Yuvamdaki Düşmandan sonra Ece Çeşmioğlu’nun son dizisi Söz olmuştur. Söz dizisinde Melisa karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak oyuncumuza başarılar dileriz.
Ece Çeşmioğlu’nun ROL ALDIĞI DİZİLER

Yüz Yüze / Zeynep / 2017
Muhteşem Yüzyıl: Kösem / Atike Sultan / 2016
Kalbim Yangın Yeri / Sevda Günsoy / 2016
Yaz’ın Öyküsü / Yaz / 2015
Öyle Bir Geçer Zaman ki / Ayça / 2012 – 2013
Firar / Bahar / 2011 – 2012
Eyvah Halam / Asya / 2008
İki Aile / Ceren Karaman / 2006 – 2008
Gümüş / Hilal / 2005
Nehir / 2005
Çocuğun Var Derdin Var / 2004
Çocuklar Duymasın / 2002

Ece Çeşmioğlu Söz Dizisi Melisa rolü

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018