Söz Dizisi Melisa Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı videosu sözleri 11 Şubat

Söz Dizisinde 69. Bölümde Melisanın söylediği Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı videosu 11 Şubat pazartesi günü izleyicilerle buluşacak.. Söz dizisinin 69. bölümünde Melisa‘nın seslendirmiş olduğu Odam Kireç Tutmuyor türküsü oldukça sevildi ve beğenildi. Bizde sözleriyle birlikte bilgileri buraya yazalım istedik.

Sözde çalan Odam Kireç Tutmuyor şarkısının türküsünü birçok kişi söylemişti ancak söz dizisinin son bölümünde yani 69 bölümünde Melisa’nın sesinden oldukça farklı ve güzel bir seda ile dinledi izleyiciler. Söz dizisinde bu türküyü Melisa’nın söylediğini bilmeyenler bu şarkıyı kim söylüyor söz dizisinin 69. bölümünde çalan Odam Kireç Tutmuyor şarkısını türküsünü seslendiren sanatçının kim olduğunu merak etmeye başladılar.

Söz Dizisi Melisa Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı videosuSöz Dizisi Melisa Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı videosu sözleri 11 Şubat 2019 pazartesi

Söz dizisinin 69. bölümünde Odam Kireç Tutmuyor şarkısı çalıyor ve bu şarkıyı seslendiren Melisa. Söz dizisinde Melisa Odam Kireç Tutmuyor şarkısı ve sözleri ile ve müziği ile oldukça beğenildi ve dizinin 69. bölümüne Yani 11 Şubat 1019 Pazartesi günü yayınlanacak olan söz dizisinin yeni 69. bölümünde seslendirmiş olduğu Odam Kireç Tutmuyor şarkısı ile Melisa hayranların da çoğalttı görünüyor.

Söz Dizisi Linda Kimdir? Söz’de Savaş Muhabiri Gazeteci Linda’nın Amacı Nedir?

Sevilerek izlenen ve reytinglerde yeniden 1. olmaya başlayan söz dizisinin yeni bölümünde yani 69 bölümünde oldukça duygusal sahneler ne diziye yeni giren oyuncular yer alıyor. Söz Dizisi Linda Kimdir diye merak edeceğiniz yeni bir bölüm bizleri beklerken Savcı Derya’nın hiç beklenmedik bir şekilde şok olacağını izleyiciler söz dizisinin yeni yayınlanacak 69. bölümünde görecekler. Bununla birlikte söz dizisinin 69. bölümüne damga vuran Melisa’nın söylemiş olduğu Odam Kireç Tutmuyor türküsü de oldukça ilgi çekmeye başladı.

Söz Dizisi 69. bölüm Odam Kireç Tutmuyor türküsüSöz Dizisi Melisa Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı sözleri

Odam kireç tutmuyor
Kumunu katmayınca
Sevdan baştan gitmiyor
Sarılıp yatmayınca
Odam kireç tutmuyor
Biraz kum katmayınca
Gönül rahat etmiyor
Yare laf atmayınca
(Yarini görmeyince)

Odam kireçtir benim
Yüzüm güleçtir benim
Soyunda gir koynuma
Tenim ilaçtır benim
Odam kireçtir benim
Yüzüm güleçtir benim
Hangi taşa sarılsam
Emeğim boştur benim

Baba ben derviş miyem
Hırkamı giymiş miyem
Ben sevdim eller aldı
Niye ben ölmüş müyem
Odanı kireç eyle
Yüzünü güleç eyle
Soyun da gir koynuma
Terimi ilaç eyle

Söz Dizisi Melisa Odam Kireç Tutmuyor Şarkısı videosu 11 Şubat Söz Fragmanı 69. Bölüm:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2019