Söz Dizisi Mine Çayıroğlu Hangi Rolde Oynayacak Karakteri Bilgileri

Söz Dizisi Mine Çayıroğlu Hangi Rolde Oynayacak Karakteri Bilgileri… Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi olan Söz yeni sezonu için oyuncu transferlerine devam ediyor. Söz dizisi bu sezonu 3.sezonuyla ekranlara dönecek.

Söz dizisi Tims&B yapımcılığında yayınlanıyor. Ethem Özışık’ın senaryosunu yazdığı, Yağız Alp Akaydın’ın yönetmeni olduğu Söz dizisinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Eren Vurdem, Burak Sevinç ve Görkem Sevindik’in oynuyor. Söz dizisine yeni sezonda bir çok yeni oyuncu dahil oldu.

Söz dizisi yeni sezonunda katılan oyunculardan birisini daha duyuracağız bu konumuzda. Söz dizisi yeni sezonunda katılan oyuncu Mine Çayıroğlu.

Söz dizisi Mine Çayıroğlu Kimdir? Mine Çayıroğlu Söz dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Söz dizisine yeni katılan oyuncu Mine Çayıroğlu kimdir? Mine Çayıroğlu 1977 İstanbul doğumlu.Liseden sonra yurtdışında 1997 yılında İngiltere’de “Guildford School of Acting” okulunda 3 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Şan dersleri aldı ilk albümünü de Zümrüt Gibi adıyla çıkardı. 2014 yılında da ikinci albümü olan Hayalperest’i çıkardı.

9 yaşındayken Çalıkuşu romanında dizi uyarlamasında rol aldı. Çocukluğundan itibaren bir çok yeşilçam dizisinde rol aldı. Haluk Bilginer’den oyunculuk dersleri aldı. 2008 yılında Altona Müzik yapım Şirketini kurdu. 2007 yılında Parmaklıkların Ardında dizisinde rol aldı. Mine Çayıroğlu 2009 yılında Özgür Gezgin ile evlendi. 2012 yılında ayrıldı. Derin Deniz isimli bir oğlu vardır.

Mine Çayıroğlu 2011 yılında İffet dizisinde rol aldı. 2012 yılında da İffet dizisinden sonra da İşler Güçler dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Söz dizisinin yeni sezonunda oynayacak olan başarılı oyuncu Mine Çayıroğlu bilgilerini sizlerle paylaştık.

Söz dizisi 3. yeni sezonunda Mine Çayıroğlu hangi rolde oynayacak? Söz dizisi 3. sezonunda katılan oyuncuların bilgilerini sizlerle başka konularımızda da paylaşmıştık.

Söz dizisi 3. sezon katılan Sarp Akkaya Hangi Rolde Oynayacak Bilgileri için TIKLAYIN…

Söz dizisi 3. sezon Deniz Baysal Savcı Derya Kimdir Karakteri Bilgileri için TIKLAYIN…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018