Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir? Yavuz Öldü mü Yeni Görevi Nedir?

Bu konumuzda 3. sezona başlayan Söz dizisindeki Ömer Günay karakterinin kim olduğu hakkında bilgilendirme yapacağız ve tüyolar vereceğiz. Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir? Yavuz Öldü mü Yeni Görevi Nedir? Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir? Yavuz Öldü mü Yeni Görevi Ömer Günay adıyla mı yapacak?

Star TV’de pazartesi Akşamları yayınlanan söz dizisinde 3. sezon yeni karakterler diziye girmeye devam ediyor. Söz dizisinin son fragmanında adı geçen Ömer Günay kimdir dizide nasıl bir karakter olacak Ömer Günay’ı kim canlandıracak söz dizisinin yeni ekip lideri kim olacak gibi sorular merak edilirken 2. sezonun sonunda Yavuz komutanın ölüp ölmediği merak konusu olmuştu.

Öncelikle kısa bir değerlendirme yapacak olursak Ömer Günay‘ın kim olduğunu sizlere daha iyi tarif ederiz. Yavuz komutan 2. sezonun sonunda zorlu bir görev başarmış ancak yaralanan baharı hastaneye götürmesinin ardından Bahar kurtarılamamış ölerek diziden ayrılmıştı. Söz dizisinde Bahar’ın ayrılmasıyla yerine Savcı Derya bu sezon diziye dahil oldu.

Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir?

Söz Dizisi Ömer Günay Kimdir

İşte asıl yeni sezon tüyoları da burada başlıyor. Söz dizisinin 3. sezon tüyolarını sitemizde bulabilirsiniz ancak öncelikle Ömer Günay’ın kim olduğu hakkında kısa bilgileri tüyoları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ömer Günay kesin olmamakla birlikte aslında Yavuz Karasu’nun ta kendisidir. Yani Ömer Günay = Yavuz Karasu

Çünkü Yavuz Komutan yeni bir operasyon için görevlendirilmiş ve bu operasyonun Çok gizli bir şekilde yürütmektedir. Ta ki timin kendisini bulmasına değin bu gizem devam edecektir. işte Ömer Günay’ın kim olduğunu o zaman daha iyi anlayacağız.

Ömer Günay Yavuz komutanın yeni sezondaki adı diyebiliriz. Operasyonun gizliliği bakımından Yavuz şifreli bir isim kullanır ve bunu sadece Savcı Derya’nın bildiği Ömer Günay Yavuz komutan rolüyle iki sezondur izlediğimiz Tolga sarıtaş’ın ta kendisidir. Tolga Sarıtaş söz dizisindeki Yavuz Karasu rolü ile oldukça belirgin ve etkili bir karakter olduğunu iki sezondur bizlere gösteriyor.

Söz 3. sezon Ömer Günay hakkında detaylar tüyolar

Yeni sezonda da Yavuz komutanın öldü gösterilmesi hatta mezar taşında dualar edilmesi onun tamamen yok olduğunu kanıtlamaya çalışılması aslında bir algı operasyonundan ibaret. Elbette Yavuz komutan ölmedi ancak yeni sezonda Ömer Günay olarak karşımıza çıkacak.

Elbette dizimize yeni katılan oyunculardan Deniz Baysal da savcı Derya karakteriyle işte Ömer günay’a aşık olur. ancak hemen şunu da belirtelim ki Ömer Günay karakteri şifreli bir isimdir ve bu şifre timin kendisini bulması ve gizem’in ortadan kalkmasıyla kaybolacaktır. Artık Yavuz komutan eski adına ve eski görevine operasyonun ardından dönecektir.

Söz dizisi 3. sezonda özellikle İstanbul’un her yerinde bombalar patlatmayı planlayan ve bu planlara karşı plan yapıp operasyonun çok da gizli olduğu yeni sezon bölümleri oldukça ilgi çekecek görünüyor Söz dizisinin 3. sezonunda. Ömer Güney karakteri de Yavuz komutanın yeni adı olacak ancak timin kendisini bulmasından sonra Ömer Günay olarak değil Yavuz komutan olarak izlemeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018