Söz Dizisi Salin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eylemin Kardeşi)

Sevilerek izlenen dizilerden birisi olan Söz pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ederken diziye yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. En son Söz Dizisine giren oyuncu Salin oldu. Salin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eylemin Kardeşi) olan Salin hakkında ne var ne yok hepsini sizlere yazacağız.

Salin Eylemin fransada okuyan kardeşidir. Okuduğu okul uzamış çünkü aklına farklı kişiler girmiştir. Söz Dizisi Salin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Eylemin Kardeşi Salin hakkında detaylar geliyor birazdan.  Salin karakterini canlandıran oyuncunun adı Ece Gürer’dir. Ece Gürer dizilerde fazla görmediğimiz oyunculuk dünyasında adını az duyduğumuz bir isim.

Muhteşem Yüzyıl Kösemde Firdevs rolünü başarıyla canlandırmış olan Ece Gürer daha sonra Arka Sokaklar dizisinde de Yeşim rolü ile oynamıştır. Adını az duysak da başka film ve dizileri de vardır. En son Söz dizisine dahil olmuştur. Eylemin Kardeşi rolü ile Söz Dizisinin Salin karakteri olmuştur. Gerçek Adı Bilgileri Ece Gürer instagram adresini buradan sizlerle paylaşıyoruz: https://www.instagram.com/ecegurer/

Söz Dizisi Salin hakkında detaylı bilgileri sizlere buradan sunmaya devam edeceğiz. Ece Gürer Doğum tarihi: 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiş. Eğitimini Boğaziçi üniversitesi psikoloji bölümünde tamamlayan güzel oyuncu daha sonra Osman yağmurdereli sanat akademisinde dersler ayarak ajans ve oyunculuk üzerine kendini geliştirmiştir..

Ece Gürer Söz Dizisinde Salin rolünde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2017