Söz Dizisi Savcı Derya’nın Asistanı Yardımcısı Kimdir? (Mutlu Ulusoy)

Söz Dizisi Savcı Derya’nın Asistanı Yardımcısı Kimdir? (Mutlu Ulusoy)… Söz dizisi yeni sezonda yeni oyuncular ile yayın hayatına devam ediyor. Söz dizisi yeni sezonunda Deniz Baysal diziye Savcı Derya rolü ile katılmıştı. Savcı Derya’nın asistanı rolüyle de diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor.

Söz dizisi 52. bölümünde diziye Savcı Derya’nın asistanı rolüyle katılan isim Mutlu Ulusoy. Mutlu Ulusoy’un adını daha önce dizilerde duymadın çünkü kendisi bir sunucu. Mutlu Ulusoy kimdir? Nasıl oyuncu oldu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Mutlu Ulusoy daha önce NTV, NTV Spor, TRT Spor ve Kanal D’de sabah haberlerini sundu. Tecrübeli sunucu Mutlu Ulusoy bu sefer oyunculuğu ile karşımıza çıkacak. Söz dizisine 52. bölümle dahil olan Mutlu Ulusoy Savcı Derya’nın asistanı rolüyle karşımıza çıkacak

Söz dizisi Savcı Derya’nın Asistanı Mutlu Ulusoy Kimdir?

Mutlu Ulusoy 1986 Zonguldak doğumlu. Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Sinema TV mezunudur. Habertürk kanalında iş hayatına başlayan Mutlu Ulusoy sonrasında Beşiktaş web sitesinde editör olarak çalışmıştır. TRT Spor’da Gece Raporu, NTV’de Spor Haberleri, TRT Spor’da Mutlu Sabahlar ve Spor Keyfi ve Kanal D ile Günaydın Türkiye programlarını sunmuştur.

2017 yılında da Fox tv de yayınlanan Deli Gönül dizisinde 2 bölüm Doktor rolünü canlandırmıştır.  Başarılı sunucuyu sürekli haber programlarından izlemeye alışmışken şimdi dizi ile karşımıza çıkıyor.  Daha önce bir dizide sadece 2 bölüm konuk oyuncu olmuştur. Söz dizisinde Savcı Deya’nın Asistanı rolü ile kendisine başarılar diliyoruz. Savcı Derya’nın Asistanı da Savcı Derya kadar başarılı akıllı olmalı. Yeni bölümde katılacak olan Mutlu Ulusoy’un görüntülerini sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Eylül 2018