Söz Dizisi Selim Kimdir Bilgileri Daha Önce Oynadığı Diziler

Söz Dizisi Selim Kimdir Bilgileri Daha Önce Oynadığı Diziler… Söz dizisi Tims & B’nin yapımcılığında yayınlanan söz dizisine Burak Çelik katılıyor. Genç ve yakışıklı oyuncu Burak Çelik ekranlarda daha önce izledik. Söz dizisinde de başarılı bir performans sergileyeceğine inandığımız Burak Çelik diziye Selim karakter ile katılacak. Dizi de Selim’i canlandıracak olan Burak Çelik’in yolları gizli bir görevin içinde olan Eylemle kesişecek.

Heyecan ve aksiyon dolu Söz dizisinin yeni bölümünde Selim karakteri ile karşımıza çıkacak olan Burak Çelik kimdir? Burak Çelik daha önce hangi diziler rol aldı? Yaşı boyu instagramı adresi hepsini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Burak Çelim Kimdir? Burak Çelik 1992 yılında İstanbul’da doğru. Yakışıklı oyuncu rol aldığı her dizi ile genç kızların yüreğini fethetti. Burak Çelik daha önce Karagül, Hayat Sevince Güzel ve Kara Yazı dizilerinde rol aldı. Burak Çelik’i son olarak Kara Yazı dizisinde Erdem Demir karakteriyle izlemiştik.

 

Burak Çelik söz dizisine Selim karakteri ile girecek ve Eylemle karşılaşacaktır. Burak Çelik’in instagram hesabı da burakcelikofficial… Yakışıklı oyuncu sosyal medya hesabını da aktif şekilde kullanıyor. Burak Çelik’in en popüler olduğu dizi Hayat Sevince Güzel’di. O dizi de Mert Ekin Daymaz ve Algı Eke ile başrol oynamışlardı. Yeni dizide de başarılı bir performans sergileyeceğinden eminiz.. Kendisine başarılar diliyoruz. Söz dizisi Selim hakkında merak ettiklerinizi yoruma yazabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.