Söz Dizisi Yavuz Komutan Öldü Mü ? 83. Bölüm Tolga Sarıtaş Ayrıldı mı?

20 Mayıs Pazartesi yayınlanan bölümde Dragan öldü ve Yavuz komutan kurtarıldı, bu konu ile alakalı detaylı açıklama yazdığımız yazımız aşağıdadır tıklayarak yeni bölüm hakkında tüm analizleri okuyabilirsiniz;

Söz Dragan öldü! Söz 84. Sezon finalinde neler olacak?

Söz dizisi 83. bölüm fragmanı yayınlanması ile fanatikler yıkıldı. Operasyon sırasında tuzağa düşen Yavuz Komutan şehit düştü. Yardımına koşan askerler Yavuz’u kurtabilecek mi? Söz Yavuz öldü mü Tolga Sarıtaş diziden ayrılıyor mu? Söz Final mi yapacak ?

Söz Dizisi Yavuz Komutan Öldü Mü 83. Bölüm Tolga Sarıtaş Ayrıldı mı

20 Mayıs Söz dizisinde beklenmedik bir fragman geldi. Yavuz komutanın ölüm haberi izleyicileri üzdü. Yavuz baba olduğunu göremeden şehit düştü. Askerlik çok tehlikeli bir vatani meslek. Söz Final mi yapacak söylentileri kulislerde geziyor. Birbiri ardına şehit veriliyor. Önemli oyuncular diziden ayrılıyor. Yavuz öldü mü merak ediliyor.

Söz Yavuz Öldümü

Söz dizisinden Tolga Sarıtaş ayrıldı mı?

83. bölüm 2. fragmanın yayınlanması ile yere düşen gözlerini kapatan Tolga, Söz dizisinden ayrıldı. Sevenlerinin hepsi bu olaya inanamadı. Dizi içerisinde en çok sevilen karakterlerden birisi idi. Reytinglerin düşmemesi açısından lütfen Yavuz ölmesin daha baba olduğunu görecekti diye mesaj gönderdiler. Dizi oyuncuları ekran başında ağladı. Bazı takipçiler ise senariste küfretmeye kadar işi ilerlettiler. Ancak bu bir dizi olduğunu lütfen unutmayalım.

Söz dizisinden Tolga Sarıtaş ayrıldı mı

Asker arkadaşları Yavuz’u karargaha alıp naaşını memleketine göndermek üzerine vedalaştı. Ailesine ise haberi komutan verdi. Yavuz Komutan ise son yolculuğuna çıktı. Diziden ayrılması ile Söz 83. bölümün rüya olması istendi. Söz 83. bölüm Yavuz öldü mü gerçekten çok fazla mail geliyor bu konuda. Yorumlar kısmından da bizlere ulaşabilirsiniz. Söz dizisi Yavuz komutan panzehiri alarak ölmekten son anda keşanlının müdehalesi ile kurtuluyor..

Söz dizisi final mi yapacak ?

Fanatiklerin dizinin final yapmasından endişe etse de sezon finali ile ekranlara veda edeceğini söyleyelim. Yeni sezonda ise eylül ayının 2. haftası tekrar yayın hayatına başlayacak. Ancak dizi içerisinde Yavuz komutan olmayacak. Dizi devam edecek bunun size sözünü verebiliriz. Yeni sezonda söz dizisine yeni oyuncular da eklenecek.

Söz Dizisi Final Mi Yapacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019