Söz Dizisi Yavuz Vuruldu mu Ölecek mi Diziden Çıkacak Mı? 16- 23 Ekim

16 Ekim pazartesi günü yayınlanan Söz dizisinin 17. bölümünde öyle bir sahne var ki herkes merak içinde bekliyor neler olacağını. Hainlerin kurduğu pusuya düşen Yavuz komutan keskin nişancıların hedefi olur. Keskin nişancı bölümün sonunda Sarı komutan olarak bilinen Tolga Sarıtaş’a nişan alır ve Yavuz komutana ateş eder.

Herkes merak içinde acaba Yavuz komutan öldümü kaldı mı yaşayacak mı Söz 18. bölüm 23 ekim pazartesi günü neler olacak diye merak ediyorlar. Bizde sorulardan özellikle Söz Dizisi Yavuz Vuruldu mu Ölecek mi Diziden Çıkacak Mı? 16- 23 Ekim tarihleri arasında yaşanacakları sizlerle buradan paylaşacağız.

Öncelikle şunu söyleyelim ki Yavuz komutan bu dizinin başrolüdür. Şu anda öyle güzel gidiyor ki tüm rakiplerinden iki kat daha iyi reyting alıyor Söz dizisi. Bu yüzden Yavuz komutana bişey olmaz merak etmeyin. Ancak sevdiği kız Bahar ölüm döşeğinde yatıyor. Konuşması da oldukça kötü olduğunu gösteriyor. Söz Dizisi Bahar Ölecek mi Diziden Çıkacak Mı? 16- 23 Ekim tarihlerinde izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017