Söz Dizisi Yeni 3. Sezonda Yavuz Derya İle Sevgili Olacak mı?

Yeni sezona 17 Eylül pazartesi başlayan Söz Dizisi Yeni 3. Sezonda Yavuz Derya İle Sevgili Olacak mı? sorusu şimdiden merak konusu oldu. Söz dizisi 3. sezon için hazırlıklarını yaparken diziye yeni katılan Savcı Derya rolü ile Deniz Baysal dizinin en gözde isimlerinden biri haline geleceğini daha fragman da gösterdi. Söz dizisinin yeni sezon fragmanları ardarda gelirken dizinin 17 Eylül 2018 Pazartesi günü Star TV’de ekrana geleceği kesinleşti.

Yeni sezonda seyircinin beklentilerinden birisi de Aybüke Pusat Bahar rolünde Yavuz komutan ile büyük bir aşk yaşamış ve dizide efsane olmuşlardı. Yavuz ile Bahar’ın yaşamış oldukları bu güzel aşk 46. bölümdeki Yavuz’un harika bir evlenme teklifi ile zirveye çıkmış baharı kandıran ve herhangi bir saldırı ihtimaline karşı onu kimsenin bulunmadığı bir sinema salonuna götüren orada da çektiği filmi ona izletip harika bir evlenme teklifinde bulunan Yavuz bu davranışı ile dizinin reytinglerini yukarı çekmiş oldukça büyük bir izlenme oranına kavuşmuştu dizi.

Söz dizisinde Yavuz ve Bahar’ın bu aşkına nazar değdi ve Bahar ölerek 2. sezon sonunda Söz dizisinden ayrıldı.
Elbette söz dizisinin başrolü olan Yavuz komutan boş kalacak değil ya hemen yapımcılar yeni sevgili arayışına koyuldular ve Deniz Baysal ile ki geçen sezon Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oldukça popüler olmuş ve çok iyi bir oyunculuk çıkaran iki sezondur herkesin beğenisini kazanmış olan Derya Baysal söz dizisinin kadrosuna 3. sezon da Savcı Derya rolü ile dahil olmuştu.

Söz Dizisi Yeni 3. Sezonda Yavuz Derya aşkı ne zaman Sevgili Olacak mı

Söz dizisine Savcı rolünde giren Derya Yavuz komutan ile bir süre sonra ilişkilerini geliştirmeye ve yeni operasyonlarda aktif şekilde rol almaya başlayacak. Elbette bu yakınlaşma Yavuz komutan ile Derya savcı arasındaki ilişkileri ilerleyen günlerde yeni bir aşk mı ortaya çıkıyor Yavuz komutan ile Derya Savcı sevgili mi oluyor sorularına yanıt aranacak günler gelecek.

Ancak hemen belirtelim ki Yavuz komutan Bahar’ın diziden ayrılmasından sonra epey bir müddet kendini toparlamak da güçlük çekecek ve kendi iç dünyasına kapanacak. Ancak ilerleyen zaman ve yaşanan olaylar Yavuz komutanı hayata bağlayacak ve savcı Derya’nın gelmesiyle birlikte Yeni bir aşka yelken açacak.

Elbette birçoğumuz hemen şu soruyu sorabilir Yavuz komutan her sezon bir kıza aşık oluyor büyük bir ihtimalle 3. sezonda da Deniz Baysal yani savcı Derya gidecek yerine yeni bir sevgili yapacak sarı lakaplı Yavuz komutan diye düşünenler olabilir. Ancak hemen şunu belirtmekte fayda var ki Aybüke Pusat’ın gidişi Yeni bir dizide başrol teklifi alması sebebiyle olmuştur.

Söz Dizisi Yavuz savcı Derya Sevgili mi olacak aşk mı yaşayacak

Bu yüzden de farklı bir diziye gitmek isteyen oyuncuyu zorla hiçbir yapımcı dizide tutamayacağı için Yavuz komutanın da sevgilileri sürekli değişmektedir. zaten böylesine bir asker dizisini sevgili olmadan ya da hiç bayana yer vermeden izlemek oldukça zor. Askeri yaşamın zorlukları karşısında seyircinin dinlendiği nefes aldığı ya da romantik anlar yaşadığı bu sahneler söz dizisinin de benzer dizilerin olmazsa olmaz sahneleridir.

Söz dizisi yeni 3. sezonda yaşanacak olan Yavuz komutan Derya savcı aşkına şimdiden nazar değmesin diyoruz. Savcı Derya’nın Yavuz komutan ile yaşayacağı ilişki ne düzeyde ileri gidecek Nasıl sevgili olacaklar ilerleyen bölümlerde izleyip bizler de göreceğiz. Lütfen Sizlerde Savcı Derya ile Yavuz komutan arasında nasıl bir ilişki beklediğinizi yeni sevgili olacak bu ikilinin aşklarının nasıl olacağı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Not: Derya Savcı ile Yavuz Komutan arasındaki ilişkiden önce Bahar ile Yavuz komutanın evlenme tekliflerini içeren aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederim..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisi Yeni 3. Sezonda Yavuz Derya İle Sevgili Olacak mı? (1 Yorum)

  1. Hayır ben sizi anlamıyorum siz hande erçel,i söz dizisine getirecektiniz peki bu çirkin suratlı deniz Baysal nerden çıktı ben de onu anlamadım ben deniz Baysal,ı söz dizisinde görmek istemiyorum lütfen sizden rica ediyorum ve biz bütün İran lı tarafdarı olarak biz hande erçel i söz dizide görmek istiyoruz

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018