Söz Dizisi Yeni Sezon Fragmanı Videosu (Star Tv)

Star tv efsane dizisi Söz yeni sezon için kollarını sıvadı. Bomba gibi bir giriş yaparak ekrana merhaba diyen dizi Söz çok sevilmiş çok tutulmuştu. Bu güzel dizi kısa sürede hem kendi izleyici potansiyelini oluşturdu hede diğer kanallar arasında Star tv bir adım öne geçti.

Söz dizisi Yeni Sezona da bomba gibi bir giriş yapmak istiyor. Rakipleri olan İsimsizler ve Savaşçı gibi dizilerin yanı sıra yine aynı kanalda Börü dizisi de Kasımda ekrana gelecek. Feda dizisini de sayarsak oldukça rekabetçi bir alanda mücadele eden SÖz dizisi bakalım yeni sezonda nasıl bir grafik çizecek.

Söz Dizisi Yeni Sezon Fragmanı Videosu (Star Tv) ekranlarında yayınlanır yayınlanmaz sitemizde izleyicilerimize sunulacaktır. Dizimiz Ağustos ayınca sete başlayacak ve çekimler Ağustosun 2. haftasında başlayacak. Yeni oyuncuların da katılımı ile oldukça güçlü ve reytingi bol bir 2. sezon dizinin temel amacı.

Star Tv de göz bebeği olan Söz Dizisi Yeni Sezon Fragmanı Ağustos ayının sonlarına doğru ekrana gelmesi ve erken başlayarak rakiplerine fark atması bekleniyor. Dizinin 2017-2018 sezonu boyunca ara vermeden devam edebilmesi için yaz aylarında stok çekimleri yapacağı ve bir çok bölümü hazır hale getireceği söyleniyor.

Tolga Sarıtaşın Yavuz komutanı, Aybüke Pusatın Bahar hemşireyi ve Nihat Altınkayanın Erdem komutanı canlandırdığı Söz dizisi Yeni sezonda yeni bazı oyuncuları da diziye dahil edecek. Henüz isimleri açıklanmayan oyuncuların diziyi güçlendirecek ve kalıcı olacakları tahmin ediliyor. Muhteşem bir sezon finali ile ekrana veda eden Söz Dizisi Yeni Sezon Fragmanı starda yayınlandığı anda sizlere buradan sunulacak.

Lütfen sizde diziden beklentilerinizi ve yeni sezon için merak ettiklerinizi aşağı yorum olarak yazın. Şimdiden teşekkürler..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.