Söz Dizisi Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak Tarihi Ne zaman?

Söz Dizisi Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak Tarihi Ne zaman? Star tv nin bu sezonki en iyi yapımlarından olan Söz dizisi 19 Haziran pazartesi akşamı sezon finali yaptı. Sezon finali yapar yapmazda yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezonda çıkan ayrılan oyuncu olacak mı soruları akıllara geliyor.

Her dizide olduğu gibi Söz dizisinde de sezon finali soru işaretleriyle bitti. Sezon finali sonunda akıllarda soru işareti bırakmayı seviyor senaristler. Böylelikle yeni sezonu merakla bekliyor seyirciler. Söz dizisinde de aynı durum var. Söz dizisi 19 Haziranda sezon finali yaptı.

Yeni sezona da eylül ayında başlayacaktır. Ancak tam tarihi net değil. Söz dizisi sezon finalinde Yavuz Çolak’ı yakaladı. Ancak Çolak kurtulmak için elbet bir çare bulacaktır ve bu Yavuzun ve yanındakilerin hayatına mal olabilir. Keşanlı rolünü canlandıran Görkem Sevindik eğer Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile anlaşırsa diziden ayrılacaktır. Keşanlı rolünü çok güzel oynuyordu umarım ayrılmaz diziden. Net bilgiler geldikçe sizlere yazacağım.

Malesef dizimizden bir ayrılan oyuncu daha var. O da Zaferi canlandıran Survivordan tanıdığımız Avatar Atakan. Avatar Atakan Survivor All Star yarışmasına katılacak. Bu yüzden de dizinden senaryo gereği Ankaraya gidiyor gibi gösterilip ayrılacak.

Söz dizisinde şimdilik aylık haberleri bunlar ve diziye yeni isimler dahil olacaktır. Dizimiz eylül ayı sonlarına doğru başlayacaktır. Söz dizisi bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim Sizlerde yorumlarınızla destek olabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Yeni sezonda neler olajak

  2. Aybüke pusat çok iyi oynuyo AMA HANDE ERÇEL süperrr ayrıca bu Hande Erçel nerde yazıyo ben görmedim de sadece birinin söylentisi üzerine yavbah diyonda ondan öncesi de var sonrası da var magazin izlesene sen bak orda sonn haberlerde yav = Tolga Sarıtaş ve Hande Erçel EL ELE beraber bi mekan çıkışındaydı :)= bak buna KAPİŞ işte cevap verdim niye kendisinin oyunculuğu ve gerçek hayatı TOLGA senin dilinden Yavuz HANDEEE İLE merve mi ne

  3. deli misin tabiki de gelsin dizi mükemmel ama mükemmel ötesi bişey olur Hande Erçel rolüne her zaman hakim

  4. Müthış güzel bir dizi.hande ercel gelmesin yavbah olsun bahar karakterine cok yükleniliyor ….hicbir dizide hicbir karaktere bu kadar agir yüklenildigini görmemistim yazikkk

    1. ne zaten HANDE ERÇEL gelsin ya TOLGA SARITAŞLA yine dizi süper olcak zaten süper de ama HANDE ERÇEL renk katar o rengi kimse silemez

      1. yani handemiyy diyor ki KAPİŞ kısaca çok ta doğru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.