Söz Dizisi Yeni Sezonda Ayrılan Oyuncular Var Mı Yeni Giren Oyuncu Kim

Söz Dizisi Yeni Sezonda Ayrılan Oyuncular Var Mı Yeni Giren Oyuncu Kim.. Söz dizisi bu sezonun en sevilen dizilerinden biri oldu. Söz dizisinde Yavuz Komutan ve ekibi terör örgütü ile mücadele ediyor. Hain planlara karşı verdikleri azimli mücadele seyirci tarafından tam not alıyor.

Söz dizisinde bazı bölümlerin final sahnelerinde ölümlerin olabileceği görüldü. Son iki bölümdür Yavuz Komutan terör örgütünün canlı bomba saldırısını engellemek için kendini feda etti ve terör örgütünün eline düştü. Terör örgütünün elinde Çolak en son Yavuzu yakmaya karar verir.

Yavuz ise bir Türk subayın böyle ölmesini istemez ve kendi isteğiyle komutanına buraya bomba atın öyle ölüyüm der. Teör örgütünün zafer kazanmasını istemez. Kendi ölümüne razı olur bu durum için. Yavuzun bu kararı tüm seyirciyi gözyaşlarına boğdu. Bu durum karşısında komutanı da silahlı İHA ‘yı Yavuzun bulunduğu yere yönlendirdi. İHA Yavuz komutanın bulunduğu yeri vurdu mu? Yoksa Yavuzun kurtulma çaresi var mı?

Böyle hüzünlü sahnelerle doluydu önceki bölüm. Terör örgütleri istediklerini hiç bir zaman elde edemeyecekler. Yavuz Komutan ve ekibi her zaman mücadele edecekler. Aslında dizi sadece temsili tabi ki. Askerlerimizi ve gerçek mücadelelerini izliyor gibi düşünüyoruz. Bu dizinin tutmasının asıl sebebide bu değil mi?

Söz dizisinde yeni sezonda bazı oyuncular diziye veda edebilir. Bu sorular sezon finalinde belli olur. Yeni sezona da bazı oyuncular dahil olurken bazı oyuncular da diziden ayrılabilir. Sizlerle bu bilgileri ve yeni sezona dair tüyoları paylaşacağız.

AYRILAN OYUNCULAR: Söz Yeni Sezon Avatar Atakan olarak bilinen oyuncumuz diziden kendi isteğiyle ayrıldığını açıkladı. Çağan Atakan Arslan kendi isteği ile diziden ayrıldığını Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre; Kimsenin adamı olma kendi adamın ol paylaşımıyla duyurdu. Söz dizisinde Kibar Rolündeki Volkan Uygun ilk bölümde yer almadı. Büyük ihtimalle 2. Sezon dizide yer almayacak.

YENİ GELEN OYUNCULAR:  Cihan ÜNAL (Büyük Bey ROLÜ)

Dizimizde yeni sezonda Büyük Bey olarak giren ve oldukça kritik bir rolü olan Cihan Ünal dizimize renk kattı. 1946 yılında Kastamonu’da doğan Ünal Hacettepe Üniv. Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuş aynı zamanda orada öğretim görevlisi olmuştur. Bir çok dizide rol almışsa da en son Kadın İsterse dizisinde rol almıştır.

Son olarak dizimize Mehmet Özgür dahil oldu. Mehmet Özgürün gelmesiyle Avatar Atakandan boşalmış olan kadro hemen dolmuş oldu. Söz dizisinde rol alacak olan Mehmet Özgür 30 Ağustos 1970 senesinde Antalya’da doğmuştur.  İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okudu. Suskunlar’, ‘Muhteşem Yüzyıl’,  ‘Çalıkuşu’  gibi dizilerde rol aldı. Dizimiz yeni sezon öncesinde yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam edecek.

YENİ GELEN OYUNCU Aras Bulut İynemli:Söz dizisinin yeni sezon oyuncusu Aras Bulut İynemli.. Oyunculuk kaltesinden şüphemiz yoktur. Aras Bulut geçen sezon İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy’la birlikte rol almıştı. İçerde dizisi reyting rekorları kırdı. İçerde dizisinden sonra da Çağatay Ulusoy’un da Aras Bulut İynemli’nin de hangi dizide rol alacağı merakla bekleniyordu. Söz dizisi ile anlaşma yapan Aras Bulut İynemli Yeni sezonda Söz dizisine dahil olacak. Detaylı bilgiler için Tıklayın

YENİ GELEN OYUNCU: Oyuncu Ezgi Çelik Yüzbaşı Songül karakteriyle Söz dizisi kadrosuna katıldı. Söz dizisi yeni sezon ekibine katılan Ezgi Çelik Söz dizisinde Yüzbaşı Songül rolünde oynayacak.
Ezgi Çelik Söz dizisi Yüzbaşı Songül karakterinde..

DİZİDEN AYRILANLAR: Söz dizisinde Kibar Rolündeki Volkan Uygun ilk bölümde yer almadı. Büyük ihtimalle 2. Sezon dizide yer almayacak.

YORUMLAR

 1. Avcıyi çok seviyorum aşığım ona ölmesini istemezdim ayrılması kötü oldu inşallah yeniden söz dizisine katılır o günü sabırsızlıkla bekliyorum

  Seni çok seviyorum ❤❤❤fethi

 2. en iyikarekter mücahit

 3. Ya geweze çıkmasn benim en çk sewdigm dizi bu bütn oyuncularıda sewiyorum

  1. Yanlız yeni değil eski oyuncular daha güzel

 4. atakan arslanın yeri çok belli olacak

 5. Bence kadro degismemeliydi ozelikle gebezenin çıkması kötü oldu ama bir kadinin girip de kizlarin da nasil asker olduğunu gostermesi güzel olacak diye düşünüyorum. Çünkü bende asker olmak istiyorum

 6. Dizi müthiş ama aynı kadro olsa daha iyiydi.

 7. Bence askerliği anlatabilecek en güzel dizi..

 8. Söz dizisini seviyorum ama baharı hiç sevmiyorum

 9. En sevdiğim 2. Dizi ama en sevdiğim dizi DİRİLİŞ ERTUĞRUL :):):)

 10. Bubdiziyi izledikten sonra kızların bile asker olmak istemesi doğrudur:):):)

 11. Tolga Sarıtaşı cıkmasın

 12. İnşallah hiç bitmez çok güzel bir dizi tarifi yok nolur kimse çıkmasın Avcı kesinlikle çıkmasın

 13. Böyle muthis degisiklik olmasin kimse ne gelsin ne gitsin.

 14. Salam Azerbaycandan severek her bolumu ızleyırık Inwallah sezona geder ve gerı donduyunde dızıde hande ercelıde gorerık

 15. Bence diziye kim girerse girsin, büyük bir vatan millet aşkıyla oynayacağı için başarılı olacaktır diye düşünüyorum..çünkü gerçekten şuan dizide oynayanların herbirinin gözünde, türk askeri hırsı ve cesaretini görüyorum..hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum..

 16. lütfen beni kırmayın sizler için oyuncu buldum kalbimi kırmayın lütfen

 17. Engin Öztürk Pamir Pekin Engin Altan Düzyatan Ufuk Avcı Efecan Şenolsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.