Söz Dizisi Yüzbaşı Songül Kimdir? Söz (Ezgi Çelik) Yüzbaşı Songül Rolünde

Oyuncu Ezgi Çelik Yüzbaşı Songül karakteriyle Söz dizisinin yeni sezon kadrosuna katıldı. Söz dizisi yeni sezonda bomba gibi bölümlerle gelecek. Dizi ekibine katılan son isim Ezgi Çelik oldu. Söz dizisinde Yüzbaşı Songül rolünde oynayacak olan Ezgi Çelik meraklı gözleri üzerine çevirdi.

Söz Dizisi Yüzbaşı Songül Kimdir? Söz (Ezgi Çelik) Yüzbaşı Songül Rolünde karşımıza çıkacak. Oldukça iddialı bir dizi olarak sezona tam anlamıyla damga vurmak için gelen ve birbirinden farklı bir çok karakteri diziye çeken Söz dizi yapımcısı son transferi Ezgi Çelik oldu.

Önceki hafta dizi ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmış Atakan Arslan’ın diziden ayrıldığı haberleri gelmişti. Atakan’ın yerine yeni bir asker, hatta rütbeli kadın komutan geldi. Yavuz komutana artık Ezgi Çelik eşlik edecek. Eğitim subayı olan Yüzbaşı Songül, Türk kadınının asker olarak ne derece güçlü ve disiplinli olabileceğinin en önemli örneklerinden biri olurken, ‘Özel Kuvvet Timi’ni de en zorlu şartlarda sınayacaktır.

Söz dizisi Yüzbaşı Songül karakteri kimdir detaylı bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Söz dizisine Yeni Sezonda Katılan Oyuncular Kimler? konumuza göz atabilirsiniz..

6 Ağustos 1984 tarihinde İstanbulda doğan Ezgi Çelik farklı projelerde görev almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017