Söz Dizisinde Bahar ile Yavuz ve Nazlı ile Ateş Ayrılacaklar mı?

Söz dizisinde şok bir iddia ortaya atıldı. Dizinin başrollerinde bulunan Yavuz komutan ile sevgilisi baharın ayrılacağı hakkında son fragmandaki gelişmeler galiba iki sevgilinin ayrılacağın işaret ediyor. Detayları sizlerle paylaşacağız. Öncelikle Söz dizisi 23. bölüm 2. fragmanı aşağı ekledik öncelikle izlemenizi öneriyorum.

Söz dizisinin son fragmanında Sen bu Yavuzu seviyormusun gerçekten sorusuna Bahar Sanırım diye cevap veriyor. Galiba seviyorum bilmiyorum yanıtı zaten Baharın Yavuzu çok sevdiğini gösteriyor. Yavuzun ise Bahar için canını bile kırpmadan verebileceğini izleyenler zaten biliyordur. Peki fragmanı iyi izleyenlerin dikkatinden kaçmayan sahneye gelelim..

Yağmur yağar ıslanırsın Kar yağar üşürsün Sebebi ben olurum diyorsun diye methiyeler düzdüğü Nazlı ile Ateş arasında da işler yolunda gitmiyor.. Nazlı ile Ateş arasında da bir ayrılık rüzgarı esiyor. Elbette diziye renk katan Nazlı ve Ateş arasında bir ayrılık yaşanacak mı Nazlı ile Ateş ayrılacaklar mı sorusu da hala gündemi meşgul ediyor.

Nazlı ile Ateş ve Yavuz ile Bahar gerçekten ayrılır mı? Yoksa dizinin senaryosundaki bir kaç tatlı ayrılık olarak mı kalır bunlar. Bizce dizi çok iyi ilerliyor. Geçen hafta vurulup diziden çıkan Fatma karakterini canlandıran Melissa Yıldırımer dizideki gerçekliği ölüm ve hüznü yeniden canlandırdı.  Nazlının son fragmanda benim yüzümden arkadaşlarından ayrı kalmanı istemiyorum deyişi de bir ayrılık habercisi gibi görünse de değil arkadaşlar.

Nazlı ile Ateş ve Yavuz ile Bahar ayrılır mı ayrılacak mı ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Bizim acizane görüşümüz dizideki bu önemli karakterler kolay kolay ayrılmazlar, zaten onlar ayrılırsa dizinin tadı tuzu kaçar reytingi düşer..Söz Dizisi Nazlı ile Ateş Ayrılacaklar mı sizce?

Söz Dizisi Nazlı ile Ateş Ayrılacaklar mı yoksa aşkları devam edecek mi sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Söz Dizisinde Bahar ile Yavuz ve Nazlı ile Ateş Ayrılacaklar mı? (4 Yorum)

  1. Ya ben bu yavuzla bahara bayılıyorum. Her ikisini de aşırı derecede çok seviyorum. Bence bunlar gerçek hayatta da evlenmeli

Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2017