Söz Dizisinde Çalan Marşlar Türküler Şarkılar (İstekleriniz)

Söz Dizisinde Çalan Marşlar Türküler Şarkılar (İstekleriniz).. Söz dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri çok beğenilerek izleniyor. Asker dizisi olması ve askerlerimizin mücadelesini ekranlara taşıması hepimizin ilgisini çekti.  Bizlerde severek hayranlıkla izledik.

Askerlerimizin azmini mücadelesini gördük.. Ama onların yanında hainlerin planlarını da gördük. Askerlerimize kurdukları pis tuzakları izledik. Askerlerimizin nasıl hain planlarla şehit edildiklerini gördük. Dizi temsili gibi görünse de gerçek hayatla bağlantısı oluyor muhakkak.

Dizide Yavuz Komutan ve ekibinin teröristlerle mücadelesi, Çolakın pis planları askerlerimize kurduğu tuzaklar ekran başında seyirciyi de etkiliyor. Bu sahneler çalan marşlar ve türkülerle daha da anlam kazanıyor.

Söz dizisinde askerimizi izlerken çalan marşlar olsun türküler olsun hepimizi duygulandırdı. Söz dizisinde çalan marşlar türküler şarkıları milli duygularımızı kabarttı hep daha da gurur duyduk askerimizle. Söz dizisinde yer alan marşları da türküleri de bizlerde sizlerle bir konuda paylaşalım istedik.

https://www.youtube.com/watch?v=HJzfNfJTitk

Söz dizisinde önceki bölümde Gündoğdu Marşı çalmıştı. Bu marşı ve sözlerini sizlerle paylaşalım.

Gün doğdu, hep uyandık,
Siperlere dayandık
İstiklalin uğruna da,
Al kanlara boyandık.
Sandılar Türk uyudu,
Ata cenge buyurdu,

Söz dizisinde çalan diğer bir şarkı da Ben Bir Bordo Bereliyim rap şarkısıydı. İşte Onun sözleri ve videosu..

Ben bir Bordo Bereliyim, Vatan İçin And İçerim
Damla Dahi Kanım Olsa, Bu Bayrakta Can Veririm
Gözlerinde Kan İçinde, İntikam Var Askerimin
Şehitlerimin İntikamı Alınacaktır, Söz Veririm

Söz dizisinde çalan ve konumuzda bulamadığınız marşları türküleri de yorum yazarsanız sizlerle paylaşabiliriz. İstekleriniz imkanlar dahilinde hemen buraya eklenecektir. Söz Dizisinde Çalan Marşlar Türküler Şarkılar (İstekleriniz) konusuna yorum yazdığınız için şimdiden teşekkürler..

YORUMLAR

  1. alay marşı da vardı

  2. Söz dizisinde bugün oynayan bölümünde söyleyen sen gel yeter sevgilim kim söylüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.