Söz Dizisinde Ceylan Kimdir? Hande Doğandemir Fethi’nin eski sevgilisi rolünde

Hande Doğandemir Söz Dizisinde Hangi Rolde Karakterde Oynayacak? Söz dizisi yeni sezonu yayınlanmaya başladığından beri kadrosuna yeni oyuncular katılıyor. Yeni katılan oyuncumuzda Hande Doğandemir. Söz dizisi kadrosuna katılan Hande Doğandemir hangi rolde oynayacak? Söz dizisinde kadın roller çok seviliyor. Genelde çift olarak izliyoruz dizideki kadın karakterleri bakalım Hande Doğandemir diziye nasıl gelecek?

Söz Dizisinde Ceylan Kimdir? Hande Doğandemir Fethi’nin eski sevgilisi rolünde

Söz’e bomba takviye. Diziye Hande Doğandemir dahil oldu. Oyuncu dizide Fethi’nin eski sevgilisi Ceylan karakterine hayat verecek. Söz Ceylan, bu hamle gerçekleșirse cok büyük takviye olur ve bence de söz totali alır.

Söz dizisi Tims&B yapımcılığı ile yayınlanırken yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın üstleniyor. Senaryosunu da Ethem Özışık yapıyor. Söz dizisinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Sarp Akkaya, Burak Sevinç yapıyor. Söz dizisine yeni katılan oyuncunun adı da Hande Doğandemir. Söz dizisi yeni bölümünde neler olacak bilgilerini sizlerle paylaşalım. Sonrasında Hande Doğandemir bilgilerini konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Söz dizisi yeni bölümünde Erdem’in evinde yaşanan patlama herkesi üzer. Tim haberi alır almaz Erdem’in evine koşarlar ve acı tabloyu görünce kendilerini tutamazlar. Tarık Yavuz’u kaldırmak için yaptığını planın yolunda gittiğini zanneder ancak Yavuz’u bu konuda yalnız değildir. Yavuz iyileşmek için hastanede mücadele eder iyileşir iyileşmez ona sıkılan kurşunların sahiplerini bulacaktır ve onlardan intikamını alacaktı. Yavuz’un ilk intikam alacağı isim tabi ki Tarık olacaktır.

Sami ve Dragan işbirliği ile ülke sınırında yeni bir devlet kurmak için büyük bir katliama hazırlanmaktadırlar. Katliamla masum insanların ellerinden topraklarını alacaklardır. Karabatak patlamanın intikamını almak için harekete geçer ancak kimseye haber etmez. Tim Karabatak’ın bu işi kendi başına yapmasına çok öfkelense de onu yalnız bırakmayacaklar ve onu zor durumda bırakmayacaklardır. Söz dizisi yeni bölümünde bunlar olurken Hande Doğandemir diziye yakın zamanda giriş yapacak.

Söz dizisi yapımcısı Tims&B Yapım ile Hande Doğandemir arasında anlaşma sağlandı. Hande Doğandemir kimdir bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 yılında Ankara Bahçelievler’de dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunudur. Akademi 35’buçukta oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera arkasında stajyerlikle işe başladı. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün oyunculuk okuluna gitti. Bana Masal Anlatma adlı filmde Ayperi karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı

Keskin Bıçak, Sen de Gitme, İbret-i Ailem, Böyle Bitmesin, Şubat ve Leyla ile Mecnun, Güneşi Beklerken dizilerinde rol aldı. En çok Güneşi Beklerken dizisindeki rolü sevildi ve tanındı. Hande Doğandemir son olarak Can Kırıkları dizisinde rol aldı. Hande Doğandemir son dizisi reytingler yüzünden erken final yapmak zorunda kaldı. Hande Doğandemir Söz dizisinde rolünde başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2018