Söz Dizisine Yeni Gelen Baron Kim? (Orta doğu temsilcisi baron rolü) Ruhi Sarı

Söz dizisinin kadrosuna Ruhi sarı isimli yeni oyuncu dahil oldu. Ruhi sarı söz dizisinde yeni bölümde Ortadoğu temsilcisi bir Baron rolünde dahil olacak. Bildiğiniz üzere söz dizisi oldukça geniş kapsamlı ve Türkiye üzerinde emelleri olan hem Avrupa’da hem de Ortadoğu’da söz sahibi olmak isteyen Devletlerin ajanlarının ve baronların cirit attığı bir bölge halinde. İşte buna vurgu yapmak için diziye son olarak Ortadoğu temsilcisi olan bir Baron dahil olacak.

Peki Ortadoğu Sorumlusu olan bu Baron’un kim olacağı, hangi oyuncu oynuyor diye merak edenler için Ruhi sarı diziye yeni giren Baron karakterini canlandıracak. Ruhi Sarı hakkında detaylı bilgileri sizlere burada vereceğiz.  ancak söz dizisine yeni gelen Baron kimdir söz dizisindeki Ortadoğu baronu kimdir söze yeni giren Baron hakkında bilgiler gibi detayları sizlere bu sayfadan paylaşacağız.

Star’ın pazartesi akşamları yayınlanan ‘Söz’ dizisi reytingleri ile Pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen koltuğuna oturduğu reyting rekortmeni Söz dizisinin kadrosu, her hafta ünlü oyuncularla daha da güçlendiriliyor. Diziye son giren isim de Ortadoğu baronlarının temsilcisi rolüyle diziye giriş yapacak olan Ruhi Sarı..

Star tv de ekrana gelen Tims&B imzalı dizinin kadrosuna son olarak ödüllü oyuncu Ruhi Sarı katıldı. Hem de çok ciddi ve güçlü bir rolle. Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Aytaç Şaşmaz ve Görkem Sevindik gibi çok sayıda ünlü oyuncunun rol aldığı pazartesi akşamlarının güçlü dizisi Söze Ruhi Sarı, Ortadoğu temsilcisi olan bir baron rolüne hayat veriyor.

Söz Dizisine Yeni Gelen Baron Kim? (Orta doğu temsilcisi baron rolü) Ruhi Sarı

Ruhi Sarı Kimdir: 1972 yılında Trabzon’da doğan Ruhi Sarı Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde Tiyatro eğitimi aldı. Sonra sanat hayatına Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başladı. 1995’te Tunç Başaran’ın Sen de Gitme adlı filmiyle sinemaya geçti. Bir çok dizi ve filmde yan rollerde oynadı. Başarılı bir oyunculuk hayatı geçiren Ruhi Sarı Yeditepe İstanbul ve Yarım Elma dizisindeki rolüyle başarılı oyunculuk sergiledi.  2002 yılında En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. çök güzel bir dizii bayılırım söz’e

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.