Söz Dizisinin Çekildiği Yer Neresi Operasyon Hangi Ormanda 19. Bölüm 30 Ekim Pazartesi

Söz dizisinin çekildiği yerler merak konusu olmaya devam ediyor. Son bölümde yani 19. bölümde büyük bir operasyon başlamıştır. 30 Ekim pazartesi günü ekrana gelecek olan Söz dizisindeki operasyonun nerede hangi ormanda olduğu merak edildi. Bizde Söz Dizisinin Çekildiği Yer Neresi Operasyon Hangi Ormanda yapıldı 19. Bölüm 30 Ekim Pazartesi günü diye merak ettik.

Söz dizisi farklı mekanları ve zorlu şartların olduğu çekim alanlarını operasyon merkez olarak kullanmaya devam ediyor. 30 Ekim pazartesi günü ekrana gelecek olan ve gerçekten oldukça merak konusu olduğumuz Operasyonun çekildiği orman nerede hangi il ilçede diye meraklı sorular gelmeye devam ediyor.

Söz Dizisinin yeni sezonda ormandaki çekimlerinin yapıldığı Yer Neresi Operasyon Hangi Ormanda sorusuna cevap verelim. Uzaklarda aramaya gerek yok orman İstanbulda Belgrat ormanının üst kısımları. Dizi oyuncularının sanki çok farklı bir mekanda gibi çekimlere katıldıkları orman İstanbuldaki Belgrat ormanının üst kısmı. Orman müdürlüğünden özel izin alınarak çekimler yapılıyor.

30 Ekim Söz Dizisi nerede hangi ormanda Çekildi operasyonun olduğu Orman nerede işte resimler:

30 Ekim Söz Dizisi tanıtım fragmanı operasyonda geçen orman videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ekim 2017