Söz Dragan ( Sarp Akkaya ) Diziden neden ayrıldı? Yeni dizisi ne olacak?

Söz Dragan ( Sarp Akkaya ) Diziden neden ayrıldı? Yeni dizisi ne olacak?

Söz dizisinin sezon finaline yaklaştığımız günlerde oyuncu kadrosuyla ilgili önemli bilgiler gelmeye devam ediyor.Yapımcılığını TIMS&B Productions’un üstlendiği sevilen dizinin kadrosundan şimdi de Sarp Akkaya’nın ayrıldığı duyuruldu.

 Söz Dizisinden Kasap Dragan (sarp Akkaya) Neden Ayrıldı ?

Star Tv’de  her pazartesi 20.00’da ekranlara gelen ciddi bir izleyici kitles olan Söz dizisinde sürpriz ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. 27 Mayıs pazartesi günü sezon finali vererek izleyicilerine kısa süreliğine veda edecek olan Söz dizisinde oyuncu kadrosunun önemli isimlerinden bir tanesine daha elveda diyor !

Dizide Kasap Dragan karakteri ile karşımıza gelen  Sarp Akkaya diziden ayrıldı. 3. Sezonun başından itibaren dizideki kötü karekterlerden bir tanesi olan Kasap Dragan ( Sarp Akkaya) dün akşam (20 Mayıs) ekranlara gelen Söz dizisi 83. Bölüm ile ekranlara veda etti. Dragan son bölümde Yavuz komutanın kurmuş olduğu tuzağa düşerek tüm Tim’in gözlerinin önünde düşmüş olduğu bataklıkta boğularak öldü.

Kötü adam rolünün altından başarı ile kalkan Sarp Akkaya 83. bölümde böylelikle Söz dizisi fanatiklerine veda etmiş oldu.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019