Söz Hafız (Ali Haydar) Neden Diziden Ayrıldı, Hangi Dizide Oynayacak?

Söz Hafız (Ali Haydar) Neden Diziden Ayrıldı, Hangi Dizide Oynayacak?.. Söz dizisinde rol alan lakabı Hafız adı Ali Haydar karakteri maalesef ölerek diziye veda ediyor. Söz dizisinin ilk gününden itibaren içinde olan ve karakteri ile çok sevilen dinine bağlı ve timin bu yönde öğütler veren Hafız nasıl veda ediyor neden ayrılıyor? Söz Dizisi 41. Bölümde Neler Olacak? Hafızın Ardından.. (Gülay Albasan) Analizi

Söz dizisinde Ali Haydar’ın eşi olan Fatma da diziden ölerek ayrılmıştı.  Fatma öldü ve uzun yıllar sonra sahip olduğu oğulları kalmıştı geriye. Tüm ailesi ölerek diziden ayrılan Hafız’ın da artık diziden ayrılma vakti geldi anlaşılan.

Ali Haydar karakterini canlandıran Mustafa Yıldıran diziden ayrılacak mı?

Söz dizisi 2 nisan pazartesi 40. yeni bölümünde Ali Haydar’ın ölmesine dair tüm tüyolar fragmanda görülüyor aslında. Bayraklı bir yatak var yatağın baş ucunda Çılgın Türkler kitabı. Sonrasında timdeki tüm arkadaşları ona ait olan eşyaları yani onun hatıralarına bakarak ağlıyorlar. Özellikle de Yavuz Komutan’ın seccadeyi eline alarak uzaklara dalması bunun kanıtı sayılabilir.

Söz dizisi bu kadar sevilen bir karakteri diziden çıkarır mı gerçekten? Hafız karakteri kimliği duruşu fedakarlığı ile Söz dizinin demirtaşlarından birisidir bize göre. Fragmanda da Hafız rahmetli olan eşi Fatma ile konuşuyor. Göreve çağırdıklarını belki üç belki altı ay süreceğini diyor.

Aslında bu diyalog dizinin ilk bölümüne ait. Hafız’ın ilk time gelirken eşiyle arasında geçen diyalog. Fatma hamileydi ve Hafız’a bu sefer gitme sen olmazsan ölmezler ya diyordu. İşte o diyalog gerçek mi olacak? Hafız da Fatma’nın yanına mı gidecek?

Hafız öldü mü ölecek mi derken fonda çalan Haydar Haydar türküsü içimizi bir sefer daha yakarak evet Haydar öldü diyor resmen. Ama seyirciler olarak hala inanmak istemiyoruz. Ali Haydar karakteri yani Hafız’ın ölmesini izleyiciler de istemiyor. Küçük bebeği var ölemez, Hafız’sız Söz olmaz gibi yorumlar sosyal medyada paylaşılıyor.

Mustafa Yıldırım Söz dizisinden ayrılacak mı? Söz dizisi Hafız çıkarsa reytingleri nasıl etkilenecek? Söz dizisinde her karakter çok benimsendi ve sevildi. Bu yüzden kemik kadronun diziden ayrılmaması gerekir bizce.. Umarız Hafız’ın haberi de doğru değildir ve Hafız’lı bölümler izleriz bol bol. Söz dizisinde siz Hafız ayrılsın ister misiniz? Yoruma yazınız.

NOT: Bu arada Söz dizisinden ayrılan Hafızın çok yakında yeni bir dizide olacağı hatta bu dizinin yine pazartesi günü aynı saatte başlayan Çukur dizisi olduğu, hatta çukur dizisindeki rolünün bile belli olduğu, Koçovalıların çok sıkıştığı bir anda diziye girip kurtarıcı rolü ile yine sevilen bir karakter olacağını öğrendik. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz, yolu bahtı açık olsun…

YORUMLAR

  1. Aslında 1 sezon asker kadrosu daha güzel görünüyordu hafız,Zafer,hakkı,kibar ve kurtdereli, yavuz,Fetih,ateş,aşık,mücahit,erdem,feyzullah,2’ci kadro çok iyi değildi yiğidin,efe,Avcı,ateş,yavuz,erdem,feyzullah,keşanlı,aşık bu kadrolar çok güzel yödənilməmiş. …

  2. Ali haydar eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisine girecekti hani gerçek haber hangi si

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.