Söz Keşanlı ölecek mi? Erdem komutanı kurtarabilecek mi?

Yavuz Karasu Erdem komutan için geri dönüyor! Keşanlının gördüğü Rüyanın Anlamı ne? Keşanlı Erdem komutanı kurtarırken ölecek mi ?

Söz Keşanlı Öldü mü? Söz Erdem Komutan Ölecek mi? Söz Keşanlı Şehit mi olacak? Soruların cevabı haberimizin devamında…

Erdem komutanın vücuduna bağlı zamanlayıcılı bir bomba vardır. Bombayı sadece Draganın bildiği bir şifre etkisiz hale getirecektir. Di Rabbako’nun anlaşma şartı açıktır. Dragana karşılık, Erdem komutan! Fakat Yavuz Komutan Bu takası yapmaz. İzinsiz uçuş yapan özel bir jet haberi alan TİM Havaalınında baskın yapar. Erdem komutanı kaçırmak için giden Linda ve adamları yakalanır. ve Erdem’in yerini söyleyen Linda kaçarken Yavuz tarafından vurulur ve ölür.

Eylem Muhbiri Nazmi ile görüşmeye gider. Fakat Nazminin peşindeki adamlar tarafından etkisiz hale getirilir.Tim Erdem komutanı kurtarmaya giderken pusuya düşerler. Araç içinde kalan TİM’i tararlarken Kopuk ( Selim ) gelir. Karşı atak yaparak TİM’i kurtarır. Fakat TİM Erdem komutana ulaşamaz.
Leyla ve Yavuz karşı karşıya gelir. Yavuz tüm gerçekleri Leyla’ya söyler. Leyla Yavuzdan şüphe duyduğu için buruktur. Fakat gerçeğin öyle olmadığı için mutludur.TİM yeni bir kurtarma planı yapar. Dragana patlayıcı yükleyip buluşma yerine giderler. fakat Dragan’da patlayıcı olduğu anlaşılır. Çatışma çıkar Dragan bu çatışmada vurulur. Erdem komutanda ki bomba henüz imha edilemez.

 

Söz 20 mayıs 83. Bölümde  neler olacak?
Linda Yavuz komutan ve Tim ile girdiği çatışmada Vurulmuştu, Yavuz komutan Lindayı vurduğunda şüpheli bir araç onları izliyordu. Muhtemelen Bir sonraki bölümde öldü saydığımız Lindayı kurtulmuş olarak göreceğiz.

Keşanlı anlamlı bir rüya görür. İç güdüleriyle güçlü olan karakter Keşanlı Erdem komutanı kurtarma operasyonunda şehit olacaktır. Yavuz komutan hastadır. Hastalığı ile baş etmesi biraz daha güçleşecektir.
Panzehir Dragandadır. Erdem komutan kurtulacaktır. Fakat bu kolay olmayacaktır. Çaylağın bir fikri vardır fakat operasyon sırasındaüstüne patlayıcı yüklenen Dragan vurulacaktır. Dragan diziden ayrılacaktır.

Çaylak Erdem komutanın üzerindeki bombayı son anda imha edecektir.

Draganın ölmesi ile Yavuz komutan panzerihire ulaşamayacak, durumu kötüleşecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019