Söz Nadya Kimdir? Kasap Dragon Radkoviç’in Rus Sevgilisi (Selin Deveci)

Söz Nadya kimdir? Söz dizisine yeni oyuncular katılıyor. Yeni sezona oldukça fazla kişiyle katılan Söz dizisine yeni bir oyuncu daha. Selin Deveci söz dizisine katıldı. Peki Söz Nadya kimdir? Söz Nadya karakterini canlandıran Selin Deveci hayatı ve biyografisi sizlerle. Söz dizisinde rol alan Nadya’yı tanıyalım.

Söz dizisi 3. sezona bir oyuncu daha katılıyor. Yeni sezonda Söz dizisinin kadrosunda Tolga Sarıtaş,Deniz Baysal,Burak Sevinç,Eren Vurdem,Ece Çeşmioğlu,Aytaç Şaşmaz,Sarp Akkaya,Atsız Karaduman,Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya gibi yıldız isimler yer alıyordu. Yeni sezonda dizi ekibine yeni isimler dahil etti. Söz dizisine yeni sezonda katılan Kasap Dragon Kadkoviç’in sevgilisi Nadya karakteri.

Söz dizisinde Kasap’ın sevgilisi rolündeki Nadya karakterini canlandıran isim Selin Deveci. Söz dizisine yeni sezonda katılan Selin Deveci kimdir bilgilerini sizlerle paylaşmak istedik.

Söz dizisi yeni sezon Nadya Selin Deveci Kimdir Bilgileri;

Selin Deveci Türk’tür ancak Almanya’da yaşamaktadır. Güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Selin Deveci dizilerde sinema filmlerinde rol almaktadır. Selin Deveci 2010 yılında Almanya’da kısa filmde rol alarak oyunculuğa başlamıştır. 2011 yılında ilk kez sinema filminde rol almıştır. Türkiye de rol almaya başlayınca tanıdık biz kendisini. İlk kez 2014 yılında Filinta dizisinde rol aldı. Filinta dizisinde Onur Tuna, Naz Elmas, Kayra Şenocak gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Selin Deveci 2016 yılında Türkiye de Alemde Bir Gece filminde rol aldı. Alemde Bir Gece filminde başarılı oyuncularla birlikte yer aldı. Aydemir Akbaş, Ömer Gecü, Beyti Engin, Bülent Alkış, Burcu Binicinin rol aldığı Alemde Bir Gece filminde sonra da Çukur dizisinde rol alacak.

Selin Deveci sporcu ve dövüş sanatıyla ilgileniyor. Fiziği ile de başarısı ortada zaten. Selin Deveci’nin dövüş sanatı ile ilgilenmesi onun aksiyon sahnelerinde daha başarılı olmasını sağlıyor. Çukur dizisinde Elvis’in sağ kolu olan Selin Deveci’nin yeni dizisi belli oldu.

Çukur dizisinde sonra yine bol aksiyon sahneli bir dizi de rol alacak Selin Deveci. Söz dizisi yeni sezon kadrosuna katılan oyuncu bu sefer de Kasap lakaplı Dragon Radkoviç’in sevgilisi rolünde olacak. Söz dizisinde Rus kızı Sevgili Nadya’yı canlandıracak ancak aksiyon sahnelerinde ne kadar yer alır göreceğiz. Söz dizisi yeni sezonunda neler olacak fragmanı bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018