Söz Nadya Selin Deveci Neden Öldü Diziden Çıktı?

Söz Nadya Selin Deveci Neden Öldü Diziden Çıktı? Söz dizisi önceki akşam yayınlanan bölümünde bir ayrılık yaşandı. Star TV’nin sevilen dizisi Söz dizisinde yaşanan ayrılık herkeyi şaşkına çevirdi.Star TV’nin sevilen dizisi ‘Söz’de bir ayrılık yaşandı!

Tims&B yapımcılığında Star TV’de ekranlara gelen Söz dizisi başrollerini Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Burak Sevinç, Eren Vurdem, Ece Çeşmioğlu, Aytaç Şaşmaz, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik ve Nihat Altınkaya gibi isimlerin paylaşıyor. Söz dizisine bu sezon katılan Nadya karakteri 12 kasım bölümünde ölerek diziden ayrıldı.

Söz dizisinde Nadya karakterini canlandıran oyuncu Selin Deveci senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Söz dizisine yeni sezonda katılan Nadya’nın ömrü kısa oldu. Söz dizisinde Nadya karakteri hayat veren Selin Deveci Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşmıştık diziye katıldığında. Bu konumuzda Selin Deveci Kimdir? Daha önce hangi dizi filmde rol aldı görelim;

Selin Deveci Almanya’da yaşamaktadır. Güzelliği ve fiziği ile dikkatleri üzerine çeken Selin Deveci dizilerde sinema filmlerinde rol almaktadır. Selin Deveci 2010 yılında Almanya’da kısa filmde rol alarak oyunculuğa başlamıştır. 2011 yılında ilk kez sinema filminde rol almıştır. Türkiye de rol almaya başlayınca tanıdık biz kendisini. İlk kez 2014 yılında Filinta dizisinde rol aldı. Filinta dizisinde Onur Tuna, Naz Elmas, Kayra Şenocak gibi isimlerle birlikte rol aldı.

Selin Deveci 2016 yılında Türkiye de Alemde Bir Gece filminde rol aldı. Alemde Bir Gece filminde başarılı oyuncularla birlikte yer aldı. Aydemir Akbaş, Ömer Gecü, Beyti Engin, Bülent Alkış, Burcu Binicinin rol aldığı Alemde Bir Gece filminde sonra da Çukur dizisinde rol alacak.

Selin Deveci sporcu ve dövüş sanatıyla ilgileniyor. Selin Deveci’nin dövüş sanatı ile ilgilenmesi onun aksiyon sahnelerinde daha başarılı olmasını sağlıyor. Çukur dizisinde Elvis’in sağ kolu olan Selin Deveci’nin yeni dizisi belli oldu.

Söz yeni bölümleriyle her Pazartesi Star’da yayınlanıyor. Söz dizisinde Nadya karakterinin ölmesi sizce doğru bir karar mı yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018