Söz Yavuz Komutan Ölecek Mi Diziden Çıkacak Mı? Tolga Sarıtaş

Söz Yavuz Komutan Ölecek Mi Diziden Çıkacak Mı? Tolga Sarıtaş… Söz dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş son bölümde arabayla teröristin canlı bombanın arabasına çarptı. Blüm burada sona erdi. Acaba Yavuz Komutan ölecek mi? Yavuz Komutan diğer adıyla sarı komutan ekibi ile birlikte laboratuvarın yerini buldu. İçeri girdi ama canlı bomba biyolojik silahı patlatmak için çoktan yola çıkmıştı.

Yavuz komutan atladı bir arabaya ve olanca hızıyla arabayı yakalamaya gitti. Pazar alanında yakaladı arabayı tam kumandaya basacakken Yavuz komutan arabayı son gazla canlı bomba arabasına vurdu. Bu girişimi başarılı oldu mu? Canlı bomba patlamaktan kurtuldu mu?

Yoksa bomba aktif oldu ve Yavuz Komutan da orada öldü mü? Bu sorunun cevabını fragmanla birlikte anlayacağı henüz fragman yayınlanmadı ancak şunu söyleyebiliriz ki. Böyle güzel bir kadro ve reyting yakalamışken bu diziden kimse ayrılmaz şimdilik. Yavuz Komutan da yani dizinin başrolü Tolga Sarıtaş bu diziden ayrılmayacaktır.

Tolga Sarıtaş diziden çıkmayacak. Bu da demek oluyor ki Yavuz Komutan o arabadan hafif yaralı çıkabilir ya da yaralı çıkıp hastane de yatar bir müddet. Ama iyileşecek ve ekibin başına geçecek. Yavuz Komutan canlı bomba saldırısını canı pahasına engellemiş oldu..

YORUMLAR

  1. Bas rol oyuncu diziden ayrilirsa hic maragi kalmaz

    1. Haklısınız bu yüzden de ayrılamaz zaten 🙂

  2. Tolga Abi sakın ölmeyin hep izliyorum söz diziyi vatanımız için yapmayın ölmeyin ne olur ne olır ne olur Tolga abi

    1. sen iyi misin acaba? bu bir dizi gerçek bir ölüm falan değil.aslında biraz gerçeklik payı da var şu anda terörle mücadele olayı devam ediyor.bence güzel dizi ve gerçekçi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.