Söz Yeni Sezon Avatar Atakan Neden Yok Diziden Çıktı?

Söz Yeni Sezon Avatar Atakan Neden Yok Diziden Çıktı?… Söz dizisi yaz sezonunda ancak diziden ayrılan ve yeni giren oyuncular oluyor. Biz sizlere diziden çıkan bir oyuncudan bahsedeceğiz. Hepimizin tanıdığı Survivor’da ünlenen ve birçok fanı olan kişi Avatar Atakan. Kendi ismiyle Çağan Atakan Arslan.

Atakan dizide çok başarılı bir oyunculuk sergiliyordu ancak yeni sezonda olmayacağını kendi sosyal medya hesabından duyurdu. Star tv de yayınlanan Söz dizisi bu sezon yayına başladı ve seyirci tarafından çok beğenildi.

Askerlik söz konusu olduğunda yüreğimiz yanar bizim. Mehmetçiklerimizin şehit oluşu bizler için verdikleri mücadele gelir akıllara. Mehmetçik dizileri de her zaman beğenilir ve izlenir Türk Milleti tarafından.  Söz dizisi de bu sezon başlayan en iddaalı Mehmetçik dizisiydi. İsimsizler Kanald de Savaşçı dizisi ise Fox tv de yayınlanan iddaalı dizilerdendi.

Söz dizisi reytinglerde her zaman birinci geliyor ve izleniyor. Yeni sezonda da aynısı olacaktır. Ancak yeni sezonda dizide yer alan başrol oyuncularından biri veda ediyor. Çağan Atakan Arslan kendi isteği ile diziden ayrıldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre;

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.