Star Tv 2017-2018 Yeni Sezon Dizileri, Yeni Sezonda Starda Yayınlanacak Diziler

Star Tv 2017-2018 Yeni Sezon Dizileri, Yeni Sezonda Starda Yayınlanacak Diziler.. Star tv de yeni sezona hazırlanıyor. Önceki sezondan devam eden diziler yeni sezonda devam edecekler. Star tv yaz sezonunda çok iddaalı iki dizi yayınladı. Bu dizilerin reytinglerini de aşağıda inceleyeceğiz. Bu diziler de yeni sezonda devam edecektir.

Star tv gün gün hangi dizi yayınlanacak. Yeni diziler de var başlayacak olan onların günleri kesinleşmesi kesinleşen dizileri de sizlerle paylaşacağız. Börü dizisi yeni sezonda Star tv de yayınlanacak. Günü henüz belli değil.

Pazartesi günü Star tv de Söz dizisi yayınlanıyor. Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya’nın başrollerini paylaştığı diz yayınlandığı gün olan pazartesi günü reytinglerde hep ilk sırayı aldı. Kanald de aynı gün yien asker dizisi olan İsimsizler dizisi yayınlanıyor ancak Söz dizisi reytinglerde daha başarılı oluyordu. Yeni sezonda da aynı gün devam etmesi bekleniyor.

Salı günü önceki sezonda Cansu Dere ve Vahide Gördüm’ün oynadığı Anne dizisi yayınlanıyordu. Anne dizisi final yaparak ekranlara veda etmişti. Yaz sezonunda salı gününü Dolunay dizisi doldurdu. Anne dizisinin başarısını aratmadı. Reytinglerde son iki haftadır hep 1. oldu. Dolunay dizisi böyle başarılı devam ettikçe yeni sezonda da yayınlanacaktır.

Çarşamba akşamları Kara Sevda dizisi yayınlanırken önceki sezon oda final yaptı. Yaz sezonunda da yeni bir dizi başlamadı. Bu yüzden de yeni sezon için düşünülen dizilerden birisi çarşamba günü yayınlanabilir.

Perşembe günü Star tv ekranlarında Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yayınlanıyordu. Yeni sezonda da devam edecek. Ama yaz sezonunda perşembe akşamları Ateşböceği dizisi yayınlanıyor. Reytingleri de son iki hafta da 2. ve 1. oldu. Ateşböceği dizisi de yeni sezonda devam edecek.

Cuma akşamları da Star tv de İstanbullu Gelin dizisi yayınlanıyordu. İstanbullu Gelin dizisinde en son Süreyya bebeğini düşürmüştü. Yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecektir. Cumartesi ve pazar akşamları da Star ekranlarında Çarkıfelek programı yayınlanıyor. Çarkıfelek programı yeni sezonda da devam edecek mi henüz belli değil. Reytinglerde çok başarılı durumda değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Star Tv 2017-2018 Yeni Sezon Dizileri, Yeni Sezonda Starda Yayınlanacak Diziler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2017