Star Tv 2018 Yılbaşı Gecesi Sanatçıların Eğlenceleri Video Tekrarı (31 Aralık 2017)

Tüm kanallar gibi yeni yıla girerken star tv de tüm enerjisi ile yeni yıl kutlama programını izleyicilere aktarıp yeni yıla güzel bir başlangıç yapma niyetinde. Her sene olduğu gibi Star Tv 2018 Yılbaşı Gecesinde de en ünlü Sanatçıların Eğlencelerini ekrana taşıma derdinde. Yeni yıl kutlamaları için hazırlanan Videoların Tekrarını (31 Aralık 2017) gecesi sizlere sunacağız bu sayfada.

Her kanal bir çok eğlence düzenliyor ama hangisinde ne var hangi sanatçıların eğlencesi veya konseri var bilmek istiyor ziyaretçilerimiz. Star Tv 2018 Yılbaşı Gecesi hangi Sanatçılar sahne alacak Eğlenceleri Video Tekrarını (31 Aralık 2017) pazar akşamı olan biten tüm gelişmeleri sizlerle paylaşıp kanalların yayın akışlarını sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle söyleyelim ki Yılbaşı akşamı star tv de Dizi yer almayacak. Dolunay dizisi 31 aralık pazar günü star tv de olmayacak. Onun yerine yılbaşı 2018 yeniyıl için hazırlanmış programlar ve sanatçıların konserleri olacak. 2018’e yılına girmeye hazırlandığımız şu günlerde, Star TV kanalında da hummalı bir hazırlık çalışması var. Star tv 2018 yılbaşı özel programları da belli olmaya ve kesinleşmeye başladı.

Star Tv 2018 Yılbaşı Gecesi 31 Aralık 2017 gecesinde Programı ilk açıklanan kanallardan Star TV‘nin yılbaşı özel programında ünlü sanatçı Sibel Can ekranda olacak.. Dizinin yer almayacağı star tv de bir çok kişi de neden Dolunay dizisi yok, 31 Aralık Dolunay dizisi var mı yok mu yılbaşı gecesi diye soruları merakla soruyor. Ama şimdiden söyleyelim o akşam dizi olmayacak star tv de..

Star tv 31 aralık pazar günü yayın akışını buradan sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Sibel Can dışında tüm sanatçıları programları belli oldukça buraya ekleyeceğiz. Geçen yıl Tarkanı getiren ancak reyting alamayan Star tv bu sezon öyle bir hata yapmak istemiyor anlaşılan.

Star Tv 2018 Yılbaşı Gecesi Sanatçıların Eğlenceleri Video Tekrarı (31 Aralık 2017) Yayın Akışı:

 

YORUMLAR

  1. Sibel can hariç irem derici ümit besen koray avcı deniz seki berkay oalcak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.