Star Tv Balçiçek İlter ile Olay Yeri Fragmanı Balçiçek İlter Kimdir?

Star Tv Balçiçek İlter Programı Ne Zaman Başlayacak? Balçiçek İlter Kimdir?… Star tv evlilik programı yapmaktan vazgeçti. RTÜK’le konuşup artık son karar verildi. Esra Erol yeni sezonda devam ederken Zuhal Topal yeni sezonda yayınlanmayacak.

Star tv yeni sezon tanıtımına bile hazırlanıyordu Zuhal Topal. İnstagrama eklediği Startv yeni sezon tanıtımı hazırlığında resmini de kaldırdı Zuhal Topal. Yeni sezonda hangi kanalda göreceğiz henüz bilemiyoruz. Ancak Star tv Zuhal Topal’in yerini doldurdu bile.

Zuhal Topal’in yayınlandığı 16.00 saatlerinde artık Balçiçek İlter’in sunuculuğunu yaptığı program yayınlanacak. Balçiçek İlter kriminal bir program sunacak. Yaz sezonunda ekranlarda olan çoğu program gibi suçlu arama programı hazırlıyor.

Peki sunucusu Balçiçek İlter Kimdir?16 Haziran 1973 Bursa doğumludur. ODTÜ psikoloji bölümü mezunudur. 2000 yılında Sabah gazetesinin dergisinde çalıştı Hülya dergisini o yönetti. Sonrasında Habertürk köşe yazarlığı yaptı ve Söz Sende Karşıt Görüş programlarını sundu.

Balçiçek İlter’in sunuculuğunu yaptığı Olay Yeri programı yakında Startv ekranlarında başlayacak. Balçiçek İlter hem sunucu yazar ve gazeteci.. Alanında uzman olan Balçiçek İlter yeni program sunuculuğunu nası buldunuz? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Star Tv Balçiçek İlter ile Olay Yeri Fragmanı Balçiçek İlter Kimdir? (6 Yorum)

 1. soyumun , kokenimin nişanesi . sana bakdikca sevinciden goz yaşimi dutamiyorom . ne mutlu ki sen varsin .

 2. Bence balçiçek ayni adi gibi konuşmasi insanlarla ğayet iyi , sabirli . öz meslekinde ğayet üzman . ona sonsuz saygilarimizi iletirken devamli başarilar dilerim .

 3. selam sayglar, allah meğdur olan ayilelere yardm etsin . özel olarak kayb olmuş meleke ve annesinin hūzūnŭ ağlamasi bizide perişan etdi . suç işliyen ve onlari himaye edenler guz onunde . 4 nefer ortakligila moherrem jevab vermeli . dilerim hak yerini bulsun..balçiçek kizimiza ve program ekipine başarilar dilerim . her gun Irandan sizi izliyoruz . Allaha emanet olun .

 4. Turk milleti , turk Devleti rica edirem MAFIYA YARDIMCILARINA EMANSIZ YURIŞ EDIN . SULTAN SELIM , sultan kanuni , sultan mehmd fateh ve yüzlerce efendiler ölkesinde Hirsiz ve guldur özgur dolanabilmez , kusura bakmayin sizi seviyoroz , Allaho tealadan olkenize , ulusunuza emniyyet , saglik istiyorom . (Ali)

 5. MERHEBA . BEN IRAN’DAN KATILIYORUM . ŐNCE ILTER ABLAMIZA BAŞARILAR DILERIM . KAYB OLMUŞ MELEKE VE MARAL BIZIDE ŐZUYO . INŞALLAH ONLAR BULUNUB VE EDALET ÕZ YERINDE TESBIT OLACAK . TURK ULUSUNA VE DEVLETINE DEVAMLI BAŞARILAR DILERIM . YOLLARINIZ AÇIG OLSUN – ”(ALI)”

 6. 17/09/2017 olay yeri proğramınızda syber saaldırılar konularını işle diniz.Bu saldırıların ciddi mağdurlarından biride benim.Hanede ses ve frekenslarla ve siber tekniklerle Deneysel sürekli saldırılar tedhiş ve terörü var.Akla gelen tüm kurumlara ihbar ve şikayetlere rağmen (Bursa Barosunda Avukatım-0532,2939665)ve bu terör güruhu NET kadar yayıyor ve yandaş yaratıyor,bu husustaki tüm kayıt ve belgeler fazlasıyla yeterli..Olayın çapı oyundan öte
  süblime mesajlar,Herz bazında fiziksel işkence saldırı Kulak Çınlamasıyla iradeye ve dengeye müdahale,iz yok ispat yok izahı çok zor,birkaç bilimdalıyla ve syber tekniklerle 7-24-yıllardır
  saldırıyorlar..Yargıda-CS.da siber suçlarda vurdumduymaz ve başarısız..Vatandaşın devletin bu aczini aşması zor,Haber Türk ve sabah-Türkiye gazetesi vb.çok ,işledi ve yazdı.Saldırılar-tehditler ALGI-LAR üzerinden ve Mutlaka bir pazarı var,sürekli insanlık suçu işliyorlar ve taammüden bu işlri bilg.takipli ve Nöbetleşe yapıyorlar,kanaatim bu cinayetlerden direk sorumlular,bizde de izahsız tuhaf ölümler acılar,mafyatik saldırılar oldu-20 sene kadar önce başladı ve 7-8 sene ve fazlası hala benzerleri ve bitmeyen sorgu/frekas namussuzluğuyla sürekli devam ediyor!!!Aysberg sanılandan çok büyük,saadet zinciri gibi ekleniyorlar,sistemi,AY. ve devleti tehdit ediyorlar,her türlü tehdit ve tedhişle..Çalışmanızı kutlarım,puzzılı büyütmek-derinliği ve ağırlığını da görmek lazım..İstanbul ve Üsküdar Ünv:ve diğerleri ÇOK TEH
  LİKELİ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER..İnsanı Yormak ve İzole Etmek,Yaşamdan Soyutlamak ve Dil-Kelime-Boşlukları ve Korkuları-Beyin Yıkamak Vb.Üzerine..Selamlar…

Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2017