Star Tv Kocam Yaparsa Yemek Yarışması (My Wife Rules) Yayınlayacak

Kocam Yaparsa Star tv de başlıyor.. Star TV ekranlarında 1477. bölümü ile ekrana gelen 28 Aralık Cuma günü final yapan Beni Affet dizisinin yerine rakip kanallarda olduğu gibi bir yemek programı düşünüyor. Star tv bu amaçla dünyada en fazla izlenen yemek programlarından birisini Türk formatına uyduracak ve haber öncesi kuşakta yayınlayacak. Star TV My five Rules Kocam Yaparsa yarışmasının Türk versiyonunu Beni Affet dizisinin saatinde izleyicilerine sunmayı hedefliyor. Yemekteyiz ve Zuhal Topal gibi rakip programların oldukça iyi reyting aldığı haber öncesi akşam kuşağında bu yeni formattaki yemek yarışması Kocam Yaparsa ile reytinglerde kendisine yüksek pay hedefliyor Star TV.

Star Tv Kocam Yaparsa Yemek Yarışması (My Wife Rules) Yayınlayacak Kocam Yaparsa Başvuru Katılım Formu 

Star TV ekranlarında 2019 yılının ilk aylarında başlayacak yeni bir yemek yarışması oldukça heyecanlı ve çiftlerin yaptıkları yemekleri tahmin üzerine bir yarışma olacak. Kocam Yaparsa My Wife Rules yarışmasından esinlenen Ve eşimin kuralları anlamına yeni formattaki yemek yarışması bakalım izleyici tarafından nasıl bulunacak Zuhal Topal ve Yemekteyiz gibi formatlardan ayrı olan My Wife Rules Kocam Yaparsa Star TV’de izleyici bulabilecek mi reytingleri nasıl olacak izleyip göreceğiz.

Star tv 2019 yeni eşli Yemek yarışması (My Wife Rules) Başvuru KatılımEminiz Star TV Uzun soluklu günlük dizisi Beni Affet’in yerine ne yayınlarsa yayınlasın Beni Affet’in yerini tutmayacak, Beni Affet’in yerine saatinde yayınlanması beklenen yarışma programı Fransa, Fas, Brezilya, Tayland gibi birçok ülkede yayınlanan %100 Türk formatı ‘My Wife Rules’dan uyarlanacak. Eşlerin takım halinde yarışıp, yaptıkları yemekleri tahmin edeceği program yakında Star TV’de başlayacak.

Star Tv 2019 yeni Yemek Yarışması Kocam Yaparsa (My Wife Rules) Başvuru Katılım Nasıl olacak? Bilgiler ve Başvuru formları burada olacak..Star tv 2019 Yemek yarışması (My Wife Rules) nasıl

2019 yılında Star TV’de başlayacak olan yemek yarışmasına katılmak isteyen eşler Star TV başvuru ve katılım formu doldurarak programa katılmak ve Öncelikle mülakat yapmak için müracaat edebilirler. sitemiz üzerinden de Star TV’de 2019 yılında başlayacak olan yeni formattaki yemek yarışmasına katılım ve müracaat için başvuru formu doldurulabilir ve bu konu hakkında detaylı bilgileri sizlere Bu sayfada vermeye devam edeceğiz. Sizler de Beni Affet dizisinin yerine başlayacak olan yeni formattaki yemek yarışmasının nasıl olacağını tutup tutmayacağını yorum ve görüşlerinizi de aşağı yazabilirsiniz. Star tv 2019 yeni eşli Yemek yarışması Kocam Yaparsa (My Wife Rules) Başvuru Katılım formları çıkar çıkmaz burada olacak..

Kocam Yaparsa Başvuru Katılım Formu 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Star Tv Kocam Yaparsa Yemek Yarışması (My Wife Rules) Yayınlayacak (2 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2018